Hangi Ölçü Aletini Alayım?

Başlatan fractal, 02 Nisan 2009, 16:42:17

fractal

arkadaşlar elimde 5 tane bozuk ölçü aleti var.kimi akım ölçmüyor kimi gerilim,kimi frekans...alıyorum elemanlar bozuyorlar.hangi marka hangi modeli tavsiye edersiniz.akım gerilim,frekans ölçsün enazından sağlam..
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

a.zorba

fluke117 fluke178 ömürlük derler ya ondan
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

muratdu

ddavut

hatta iş yerlerinde "ölçü aletini ver" yerine "fluğu(fluke) ver" derler ziyadesiyle:)

ustad

erkan614

fractal

çok fazla modeli var.hangisini sceyim acaba.birde kullanıcı kullanıcı ayırmışlar.evlerde kullanılan tipler,okul,hastane gibi yerlerde çalışan elektrikrikçilerin kullandığı....

erkan614

sen ölçü aleti ile parakazanan birisin fluke almanı tavsiye ederim paran yoksa protek al benim gibi fakir isen unit-t veya tt-technic :lol:

fractal

tt t-techni-c mas-345 aldık.ama en fazla 1 ay dayanıyor.ya bunlarda bir sorun varda bizim kullanan elemanlarda.fluke almaya karar verdim ama modelini karar veremedim...

Ertie

Biz EZ Digital firmasının DM 334 ve DM 332 ölçü aletlerini satıyoruz. Tavsiye ederim. Fiyat 68 USD.
www.ezdgt.com

reklama girer ,
adresinizi ve firma isminizi özel mesaj olarak atınız .

fractal