Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

PIC32

Başlatan fatihvelid, 21 Nisan 2009, 15:31:51

fatihvelid

Merhaba, PIC32 kullanan oldu mu? Bir değerlendirme yapabilir mi?

PIC'in diğer serisinde olduğu gibi bu seri içinde errata sheetler yayınlanmaya başlanmış maalesef. Belki de işlemcileri %100 testten geçirmeden datasheetlerini yayınlıyorlar.

Numune sipariş edip bu işlemciyi de denemek istiyorum. ARM7'ye göre işlem kapasitesinin daha iyi olduğunu tahmin ediyorum. Nede olsa MIPS32 M4K CPU core kullanıyor. Bu işlemci ile 4.3" 480x272 sharp TFT sürebilirim herhalde.

Microchip PIC32 compiler ve ilacını arıyorum. Aslında compiler'i microchipten indirdim. Ama deneme versiyonu.
Elinde olan varsa paylaşabilir mi?
Kainatta her canlı "DNA" diliyle yazılmış bir programdır...

ORC

Alıntı yapılan: fatihvelid - 21 Nisan 2009, 15:31:51
Merhaba, PIC32 kullanan oldu mu? Bir değerlendirme yapabilir mi?

PIC'in diğer serisinde olduğu gibi bu seri içinde errata sheetler yayınlanmaya başlanmış maalesef. Belki de işlemcileri %100 testten geçirmeden datasheetlerini yayınlıyorlar.

Numune sipariş edip bu işlemciyi de denemek istiyorum. ARM7'ye göre işlem kapasitesinin daha iyi olduğunu tahmin ediyorum. Nede olsa MIPS32 M4K CPU core kullanıyor. Bu işlemci ile 4.3" 480x272 sharp TFT sürebilirim herhalde.

Microchip PIC32 compiler ve ilacını arıyorum. Aslında compiler'i microchipten indirdim. Ama deneme versiyonu.
Elinde olan varsa paylaşabilir mi?

@fatihvelid, calısmanız ne oldu acaba 4.3" tft ekranı surmede sorun yasadınız mı pic in performansı ne durumdaydı.. Bilgilendirebilirmisiniz..