Lifeview FLY Video 2000 Analog TV Kartı

Başlatan yussuf, 06 Mayıs 2009, 19:56:24

yussuf

Merhaba,
Lifeview FLY Video 2000 Analog TV Kartı Philips 7134 Chipset Tv kartının driverini ve programını arıyorum internette bir sürü buldum ama bir türlü çalıştıramadım bilgisayarım program çöplügü oldu.:( :(

tayyar

aynı tv kartının 98 modeli var bende bende cok aradım ancak xp için driverini bulamamıştım, avermedia 2000 kulanıyorum şimdi işimi görüyor.
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: "yussuf"Merhaba,
Lifeview FLY Video 2000 Analog TV Kartı Philips 7134 Chipset Tv kartının driverini ve programını arıyorum internette bir sürü buldum ama bir türlü çalıştıramadım bilgisayarım program çöplügü oldu.:(

driver bulamazsan tunerinden radyo yapmanı tavsiye ederim :D antrak'ta bir proje vardı ben yapmıştım halen kullanıyorum..iyi çalışmalar...

fatihlee

Everest programını kur.sol tarafta aygıtlar kısmında windows aygıtlarından bak .Sonra bilgisayar özet tıkla Tv kartının üzerine gelip sürücü yüklemeyi tıkla.Önce driver yükle sonra yazılımı kur
Everything for PicProje

yussuf

yussuf

antrak gazetesinde yapılan 49-855 mhz alıcı için baskı devre ve şemasını arıyorum bu konuda yardımcı olabiliecek olan varmı acaba :(

yussuf

Merhaba,
Devreyi yaptım ama çalıştıramadım .Elimde HYPER 1602B 2x16  LCD vardı onu kullandım acaba sorun buradan mı kaynaklanıyor.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı.(lcd ile yapılan bir sürü devre var bunların hepsi herhangi bir lcd ile yapılabilir mi)

bybik