Yaz dönemi 4.ücretsiz pic kursu

Başlatan planet34, 08 Haziran 2009, 00:23:53

planet34

İşkurun düzenlediği pic kursu kayıtlarımız başlamıştır.Kayıtlar haziran 2009 sonuna kadar devam edebilecektir.(20 kursiyer i tamamladığımızda kayıtlar erken bitebilir)
Kurslar kursiyerlerin isteği doğrultusunda hafta içi veya hafta sonu yapılacaktır.
Kurs yeri:İstanbul anadulu yakasında KARTAL Ş.Ö.Hüseyin Ağırma E.M.L de yapılacaktır.
Kurs süresi 340 saattir.Kurslara devam zorunludur.
Kurs sonunda alacağınız belgenin Avrupa birliğinde geçerliliği vardır.
Kurs ta 16F84A,628 ve877 gösterilecektir.

İrtibat:selim çelik 0505 412 61 68 planet34@gmail.com
hasan gürkan 0505 501 48 68 pepez10@hotmail.com
coşkun çelebi 0 216 306 50 02 /107 ilgili müdür yard.(Evrak bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz.)
Not:Kayıtlardaki sıralama başvurulara göre yapılacaktır.Önbaşvuru formu şahsen doldurulmak zorundadır.

MUHTAÇ OLDUĞUNUZ HER ŞEY DATASHEETLERDE MEVCUTTUR

sagamen

ümraniye civarında varmıdır  kartal cok uzak kalıyor
herkEse kolay gelsin

planet34

Oturduğunuz yerdeki End.Meslek Liselerine sorunuz.

Evren KILIÇ

bu kurslara katılmak isterdim ama malesef hepsi istanbulda oluyor ben izmirde (aliağa) oturuyorum gecen halk eğitim e gittim adamlar 15 kişi bul hemen bir hoca bulup dersi açalım dedi ama 15 kişiyi bırak 3 kişi bile bulamadım keşke buralardada böyle kurslar açılsa da gitsek
[email]evren1623@hotmail.com[/email]

planet34

Maalesef istanbul ili için düzenlenmiş.

gladi

başka iller il değil mi ? ...

ya bu dikiş nakış kursumu ki illa bir duvar arasında ögrenim görelim ... ETE hoca gibi bir kaç tane kafası çalışan birileri olsa ... fevkalade öğrenilir bu işler internet üzerinde ...

ben pic yazmayı ETE hocanın anlatımlarından ögrendim istedigimi gerçekleştriyorum ... haa yetermi yetmez ... ama mahrum kalmamış oldum en azından ... ve dahada ilerletiyorum ... çoklarıda böyle yapıyor ... başka ne yapsın ki ? ... ülkedeki bütün hocalara sesleniyorum ... ETE hocanın anlatımı ve örneklemeleri şeklinde çalışmalar yapın ... öğrenmek isteyen binlerce insan var ...hala neden yapmıyorsunuz ? ... madem ücretsiz oluyor dört duvar arasında bu öğretim ,( hoca saat ücretini alıyor devlet babadan ) bu net ortamında neden olmuyor ...
misafir olan kimse, beraberce getiremediği birşeye kalbini bağlamaz.

planet34

arkadaşlar tabiki diğer illerde il.Bu olay o ilin Milli Eğitim Müdürlüğünün Faaliyetiyle ilgili bir olay.İstanbulda da M.E.M ile İstanbul Ticaret Odasının yürüttüğü Ortak bir Çalışma.

Tabiki internetten PIC programlama öğrenilir.Öğrenilmez Diyemeyiz.Ancak bazı  sıkıntıları vardır.Yani Bir eğitimci olarak en iyi eğitim yüz yüze olanıdır.Bizim düzenlediğimiz kursta her öğrenci  için bir bilgiyar ve PIC programlama ve deneme kartlarımızın oluşu.

ilgilinize teşekkürler