İSTANBUL'da Ücretsiz PLC ve Servo motor kursu

Başlatan cidik, 21 Temmuz 2009, 01:59:17

cidik

Ücretsiz PLC otomasyon ve Servo Motor kursu

Derslerin içeriği:
•SIEMENS S7-200, S7-300 Temel, Orta veileri Seviye PLC Programlama ve Örnek Uygulamalar
•DELTA PLC Temel, Orta veileri Seviye Programlama ve Örnek Uygulamalar
•TELEMECANIQUE PLC Temel, Orta ve ileri Seviye Programlama ve Örnek Uygulamalar
•Dokunmatik ve Text Panelleri Programlama ve Örnek Uygulamalar (DOP, TD200)
•WINCC FLEXIBLE ve WINCC SCADA Programlama ve Örnek Uygulamalar
•Servo motor ve uygulamaları

Kursun sonunda ÖZİMEK'ten onaylı sertifika verilecektir.

Ali KILIÇ - Elektrik öğretmeni
Telefon: 0505 - 578 22 57
Mail: alikilic40@yahoo.com

Bahçelievler Erkan Avcı Meslek lisesi

Tagli

Kurs hangi tarihler arasında? Hangi günlerde ve saatlerde?
Gökçe Tağlıoğlu

DumrulBey

Alıntı yapılan: "cidik"Ücretsiz PLC otomasyon ve Servo Motor kursu
Bence çok güzel konuları olan örnek bir kurs. Başarılar dilerim hocam...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

eLectronbLue

Bu kurslar genellikle birinci haftadan kapanıyor. Pek tavsiye etmiyorum. Deneyimle sabittir.

hairstar

Alıntı yapılan: eLectronbLue - 22 Temmuz 2009, 13:36:23
Bu kurslar genellikle birinci haftadan kapanıyor. Pek tavsiye etmiyorum. Deneyimle sabittir.
Deneyimini nerden aldınsa yanlış almışsın. Ben Erkan Avcı'da Şubat'ta başlayan otomatik kumanda,PLC ve Pic programlama kursuna devam ediyorum. 2.5 aydır gayette güzel gidiyor. Seninki hani İstanbul'da boğazda oturupta anadolu hakkında ahkam kesen yazarlara benziyor. 5 Nisan 2010 günü başlayaca yeni bir kurs daha var.Bu kurslara katılan biri olarak meraklı herkese tavsiye ederim.

ayhani

Alıntı yapılan: eLectronbLue - 22 Temmuz 2009, 13:36:23

Sanırım sizin başınıza tatsız bir olay gelmiş ama sanırım siz yanıltan bu.
Birileri çıkıpta hayrına ücretsiz kurs vermiyor.
Bu kursları devletin resmi okulları yani meslek liselerinde meslek dersi hocaları veriyor.
Böylece hem insanlar plc vs eğitimi alıyor hemde öğretmenler ekders alıyor.
Özetle kursların kapanması vs gibi bir durum yok. Zaten devlet açın diye teşvik ediyor.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

tayyar

izmirde olsada bizde gitsek keşke, bi kere gittim parasını verdim son kuruşuna kadar helal olsun dedim meslek liselerinde bu işleri ögrenmek daha kolay ve güzel fırsatı olanlar bence kaçırmasın.
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

chronicgenius

keşke ya,dediğin gibi izmirde de yapsalar böyle şeyleri...Askerlik yeni bitti iş arama zamanını da böylece daha verimli geçirmiş olurduk bizde,elekt-eloktrnk müh okudum,gerçekten çok zevkli şeyler bunlar ama insan okulda çok fazla geliştiremiyor kendni bir sürü dersten dolayı...böyle kurslar her zaman faydalıdır

cicjoe

Hakkaten arkadaslar Izmir'de olsa bu egitimlerden, belge istemiyorum ogrenmek istiyorum.

eLectronbLue

Öncellikle başlığı açan kişi benim arkadaşım ve hemşerimdir. Zamanında İstanbul Bahçelievler Erkan Avcı Endüstri Meslek Lisesi'nde verilen Mikroişlemciler  kursuna beraber gittik .Normal şartlarda en az 15 gün sürmesi gereken kursun 2.gününde katılımcı sayısı azlığı sebebiyle kapatılmasına arkadaşım da kefildir. 

Hala aynı veya farklı kurumlarda sorunsuzca başlayıp başarıyla biten kurslar varsa ne ala.. Gurur duyar, mutlu olurum.. Yine de böyle  gönül rızasıyla (sizlerin deyimiyle ) verilen kursların sürekliliğine pek umut bağlamamak lazım. Tamamen duygusal...

esahin21

Öğretmenler bir emek veriyorsa elbetteki karşılığını da alacaktır. Amacı üzüm yemek isteyen herkesi kurslarımıza bekliyoruz, bağcıyla işi olana bir şey söylememize gerek yok sanırım.

mehmet ege

Yönetim değişmiş kurslara sıkı takip varmış. Bir haftası bile kalsa 12 kişiden az kursiyer varsa  kapatıyorlarmış. Öğretmenler Kursiyerimin işi vardı, hastaydı desede bütün emek boşa gidiyormuş.