İstanbul led fuarı

Başlatan cenkishan, 01 Ekim 2009, 14:40:51

cenkishan

http://istanbul.ledfuari.com/

Arkadaşlar istanbul led fuarına giden varmı.

İnternet sitesinden baktığımda çoğu  sokak lambacısı?
Bir bit olsam dolaşsam C de byte byte

aykut54

Alıntı yapılan: "cenkishan"http://istanbul.ledfuari.com/

Arkadaşlar istanbul led fuarına giden varmı.

İnternet sitesinden baktığımda çoğu  sokak lambacısı?

hocam gitmeyi düşünüyorum ama bir türlü davetiye almaya fırsatım olmadı alabilirsem giderim

1hafta sonrası 9...12 ekim cebit fuarı
selamlar

Cetinal

ben de gelmeyi düşünüyorum 4 ekim pazar günü ama....

Alıntı Yapİnternet sitesinden baktığımda çoğu sokak lambacısı?

doğru :D  led yakıp söndüren led işine girmiş ...

hepsi de birbirinin yaptığı şeyi kopyalayan tipte firmalar....

ama arada sağlam firmalar var... yinede ....

protech06

Arkadaslar bilet olması şart değil zaten kapıda girerken firma adı soyleyip giriş kartı ücretsiz alınabiliyo ben gecen yıl gittiğimde o şekilde olmuştu girişte kart alıyorsunuz

Klein

Alıntı yapılan: "protech06"Arkadaslar bilet olması şart değil zaten kapıda girerken firma adı soyleyip giriş kartı ücretsiz alınabiliyo ben gecen yıl gittiğimde o şekilde olmuştu girişte kart alıyorsunuz
Yanınıza kartvizit almayı unutmayın. Kartvizit yoksa; ya davetiyeniz olacak , ya da bilet almanız gerekiyor.

Cetinal

rfid için gidenlere bi sözüm yok ama led için boşuna gitmeyin

hepsinin ürünleri aynı hemen hemen ...

şehir dışından gelecek olan falan varsa da benım eskı calıstıgım fırmayı onerebılırım türkiyenin en büyük firmalarından birisi o bile sırf adımız var diye geldik diyor yoksa fuardan bi halt olmaz diyor ... ona göre değerlendirin...

@ayku54 fuar nasıl diye msn den yazmışsın sonradan gördüm  fuarda bişey yok boşuna gelme bu tarafa :D

aykut54

Alıntı yapılan: "RoMeO123"rfid için gidenlere bi sözüm yok ama led için boşuna gitmeyin

hepsinin ürünleri aynı hemen hemen ...

şehir dışından gelecek olan falan varsa da benım eskı calıstıgım fırmayı onerebılırım türkiyenin en büyük firmalarından birisi o bile sırf adımız var diye geldik diyor yoksa fuardan bi halt olmaz diyor ... ona göre değerlendirin...

@ayku54 fuar nasıl diye msn den yazmışsın sonradan gördüm  fuarda bişey yok boşuna gelme bu tarafa :D

teşekkürler @romeo  bende bugun @gevv burhan abiyle görüştük havadan sudan işte önerin için teşekkürler