Microchip in TURKEY

Başlatan PROTECH_, 07 Ekim 2009, 20:29:52

mcan

Alıntı yapılan: "hasangurlek"
Alıntı yapılan: "mcan"Ben bu geliştirme kartını hala alamadım bu konuda ne yapabilirim?Uzak ihtimal ama dava filan edebilirmiyim, yada sizi dava ederim desem nasıl bir sonuç alırım bilemiyorum hala ses seda yok adamlardan ,2 ay 10 gün geçti insaf yaw.

Yazılı olarak durumu bildirdiniz mi, kimi muhatap alıyorsunuz ? Muhatabınız Türkiye adresli distiribütör geçinen firmalardan biriyse işiniz zor, direk microchipe mail atın, 2 gün içinde biri sizi arar :)

Seminerlerle ilgili mail adresi :events@microchip.com
Yazılı olarak durumu bildirmedim sadece mail attım,geldi gelecek vsvs dediler.Rom elektronik'e parayı yatırmıştım kitide onlardan alıcaktım sanırım.Muhatabım şu ana kadar rom elektronikti.Seminerdeki , sanırım microchip'in yetkilisiydi, yetkili bana romdan alacağımı söyledi....Ancak katılım sayısı çok diye kiti ital etmemeiz gerekiyor vss diyerek bu günlere kadar uzadı iş...Birde dediğiniz adresi deneyeyim.

hasangurlek

http://www.cyber-warrior.org, Although they like whiteness, sometimes twilight is required...  Hala evlilermi bilinmez ama kesinlikle artık uygun değiller !!!

mcan

Ne yazıkki yok ,verdiğiniz adrese mail attım 5 gün oldu cevap bekliyorum sanırım gelmeyecek cevap.

hasangurlek

Alıntı yapılan: "mcan"Ne yazıkki yok ,verdiğiniz adrese mail attım 5 gün oldu cevap bekliyorum sanırım gelmeyecek cevap.

Birde burayı deneyin.

Yine sonuç alamazsanız avrupa pazarı iletişim müdürü : David Wright

david.wright@microchip.com

Tel: +44 (0) 118-921-5858
Faks: +44 (0) 118-921-5835
http://www.cyber-warrior.org, Although they like whiteness, sometimes twilight is required...  Hala evlilermi bilinmez ama kesinlikle artık uygun değiller !!!

mcan

Alıntı yapılan: "hasangurlek"
Alıntı yapılan: "mcan"Ne yazıkki yok ,verdiğiniz adrese mail attım 5 gün oldu cevap bekliyorum sanırım gelmeyecek cevap.

Birde burayı deneyin.

Yine sonuç alamazsanız avrupa pazarı iletişim müdürü : David Wright

david.wright@microchip.com

Tel: +44 (0) 118-921-5858
Faks: +44 (0) 118-921-5835

İnşallah tickete cevap gelirde uğraşmam daha fazla, bir dahada böyle birşeye katılırsam başka bir firma üzerinden katılıcam,aslında bir daha da katılacağımı hiç sanmıyorum ....