RF modül resimleri

Başlatan ahmet2004, 20 Ekim 2009, 21:58:47

ahmet2004

Bazı RF modül iç resimleri:

gtekdemir

Paylaşım için teşekkürler

mihri

bunlar udeanın modüllerina benziyor.
"Eppur si muove!"

fatihinanc

çıkışında konnektör olan rf modül ilk defa görüyorum normalde udea nın ucuz modüllerinde konnektör olmuyor. bunlar daha profesyonel heralde.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

mcan

Bu modülleri el ile mi lehimliyorlar? Lehimler neden öyle,elemanlar hafif yamuk yumuk.Resimler güzelmiş.

M_B

Bence moduller elden gecirilmiş.
Bazı yerlerin lehimleri düzgün fabrikasyon lehime benziyor.

Bu arada resimler güzel.
Teşekkürler @ahmet2004  hocam;
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

muratxxx

PAYLAŞIMIN İCİN TEŞEKÜRLER. ama bu boyutta modil icin hız biraz düşük değilmi sizce en azında 9.6 beklerdin:D KOLAY GELSİN
(Rigol DS 1102E)-(UNI-T UT804)-(Unisource c3100)-(Unisource 8110)-(Unisource P-3625T)-(TT T-ECHNI-C VC2002)-(LAP32128U-A)

ahmet2004

Alttaki modülü 38400 baud.

aslan_korhan

Buda TRW-24G Transceiver Modülü.
Birçok özelliği var. 2.4GHz ( 128 Kanal ) ve Data hızı 250kb veya 1Mb...
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

muratxxx

işte bu mükemmel bir modül :P hertürlü iş yapar. paylaşımın icin sagol
(Rigol DS 1102E)-(UNI-T UT804)-(Unisource c3100)-(Unisource 8110)-(Unisource P-3625T)-(TT T-ECHNI-C VC2002)-(LAP32128U-A)

mustafa_cmbz

aslan korhan hocam bu modülden nerden bulabiliriz?

aslan_korhan

Soralı uzun bir süre olmuş gerçi,
Forumdan bir arkadaşa 100 adet kadar vermiştim. Türkiye piyasasında araştırmama rağmen uygun bir fiyata bulamadım. Elimde de baya az kaldı...

HT

Aslan Hocamdan bu modullerden 100 adet almıştım. Devamını merakla bekliyorum. Çinden verilen fiyatlar çok pahalı. Galiba kolları sıvayıp modulu kendimiz yapacaz :D

aslan_korhan

Birkaç defa daha aldığım yere sordum ama gerisinin olmadığını söylediler  :-\

HT

Dediğim gibi en mantılısı modulu bizim yapmamız. Yoksa ne modul bulabilecez veya yüksek rakama alamaya razı olacaz :)