TI Mcu ve RF Semineri - EMPA

Başlatan Erol YILMAZ, 04 Mayıs 2010, 12:33:22

Erol YILMAZ

EMPA-TI MCU gününde
MSP430, C2000, Cortex M3&A8 ve Arm9 ile tanışın!

İSTANBUL, 11 - Mayıs – 2010
ANKARA, 13 - Mayıs – 2010

Bir günde,birden çok çözüm!!
Texas Instruments'in ünlü MCU günü 11-Mayıs'da İstanbul, 13-Mayıs'da Ankara da sizlerle . TI'ın dünya çapındaki en geniş eğitim organizasyonuna katılarak TI MCU çözümleriyle ilgili detaylı bilgilere sahip olup TI ürünlerinin tüm uygulamalardaki kullanım kolaylıkları ve avantajlarını öğrenin.

Güncel MCU haberlerine ve ürün ailemize en hızlı şekilde birgün içerisinde sahip olun.
ARM-based embedded processing ve Dünyadaki en az güç tüketen MCU larla tanışın.  Texas Instruments'ın RF çözümleriyle ilgili bilgi edinin.

Kayıt olun ve MCU geliştirme kitleri için indirim kazanın.

Katılım ücretsiz olup otelin imkan verdiği katılımcı sayısı ile sınırlıdır. Lütfen ön kayıt yaptırınız. Katılan herkes belirtilen indirimlerden yararlanabilir.

2010 MCU günü için kayıt olun.

http://www.empa.com/

Erhan YILMAZ

Hocam kayıt yaptıkta hiç katılım numarası v.s bişey vermedi. Seminer yerine gidip sap gibi kalmayalım. :) Bu arada giden arkadaşlar varsa tanışma imkanı da buluruz. Beni yakamdaki kırmızı gülden tanıyabilirsiniz. :)

Logan

Maalesef Allegro, bir önceki seminerlere gitmiştik. Hatırlarsan çok da güzel vakit geçirmiştik. Ama aşağıdaki sebep dolayısıyla katılamıyorum.

https://www.picproje.org/index.php/topic,28280.new.html#new
İmza.

mihri

Kısmetse ben katılıyorum görüşmek üzere.
"Eppur si muove!"

ahmet2004

Alıntı YapKatılan herkes belirtilen indirimlerden yararlanabilir.

Belirtilen indirimler nelere uygulanacak acaba?

bahri

Firma felan soruyorlar kayıtta.<firması olmayan katılamıyor mu?

Fabrisio

Texas gerçekten büyük yeniliklere imza atıyor. Galvanic Isolated Transceiver ve DC-DC converter larıyla DMX le ilgili tüm sorunlarımıza deva oldu. MCU larını seminerde göreceğiz bakalım. Ankara'daki seminerde ben de varım.

tayyar

Keşke İzmirdede olsa böyle şeyler :(
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

Ankaralı

Lanet olası vize olmayaydıda katılaydım.........
@ NEXYS2

erkan614

istanbuldakine bende kayıt yaptım birde bu kit var

salıya kadar kurcalıyim belki ordan daha gelişmişini satın alırım
özellikle beni alakadar eden kısmı 16 bitlik işlemcilerle 8 bitlik işlemcilerin pyasasına giriyor olmaları bizim için çok faydalı ve buyuk kolaylıkları var.
Ayrıca yakında Ankaraya da bir ofis açacaklarmış anadoluya yönelik oldukça faydalı olur

benim de dikkatimi çekti kayıt yaptık ama kesin olarak davet edilmedik kapıdan çevirmezler inşAllah
bu arada istanbulada bildiğim picprocelilerin resmini yuklyim ki gelen olursa kendini tanıtsın yoksa benim resim hafızam çook kötüdür

ustad

Merhaba,

Kayıt olduktan sonra mail olarak dönüyorlar onayladıklarına dair. Fırsat olursa salı günü görüşmek üzere.

esensoy

Kimler geliyor acaba,
Ben orada olacağım bir aksilik çıkmazsa
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

aspcibertan

Daha önceki seminerleri slayt, kayıt vb. yöntemlerle paylaştılar mı? Bu seminere katılmayı düşünüyorum ama final haftama denk geldi. Bir ihtimal katılamayabilirim.

Cetinal

geçen sene istanbulda ki seminer güzel olmuştu ... ingilizce sunum olan kısımlar benım için çok verımlı olmasa da türkçe olan kısım güzeldi ...

Ankarada olduğum için katılma ihtimalim var  13 Mayısta ... Seçkin abisenle de yüzyüze tanışmış oluruz. ....  :D

mcn

www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...