ENDA PLC başlangıç-1

Başlatan forumsad, 05 Temmuz 2010, 14:48:56

malikenes

Alıntı yapılan: Analyzer - 22 Nisan 2011, 21:15:23
Selam,

Gerçi Çinli Kinco üretimi dahi olsa Enda HMI'leri beğendim. Fiyatlar ve kalite güzel. Sadece dokunmatik ekranı çok hassas değil. Enda PLC'yi üreten firmaya nacizane önerim olacak. Termokupl modülünü 16'lı yaparlarsa ve uygun fiyattan verirlerse, talibi çok olur. Ayrıca en küçük plc'sini numune olarak değil, çok uygun fiyattan satışa sunarlarsa eğer, insanlar alır ve bahsettiğiniz enda plc kalitesini görmüş olur. Yoksa Fatek gibi Delta gibi güçlü rakipler arasından sıyrılması zor olur demedi demeyin.

Analyzer

HMI larda dokunma hassasiyeti tft lcd panelin omrunu etkiler. Bu sebeple hassasiyeti az demek kalitesiz demek degil hatirlatirim. Taiwan menseili ureticilerin tamaminin tedarik noktasi aynidir, bunu da gozonunde bulundurmak gerekir.

malikenes

Bir de denemek icin almak istiyorum diyen herkese %50 indirimle CPU veriyorlar.

Analyzer

Selam,

Kalitesi ile ilgili olumsuz bir cümle yazmadım. Aksine beğendiğimi ifade ettim. İşim gereği farklı bir kaç panelle çalışma imkanım oldu. Uzakdoğu'lu panellerde ekranı en az hassas bu ekran oldu. Onun haricinde ne fiyatına ne de fiyatına göre kalitesine bir şey diyemez kimse.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!