MSP-EXP430G2 LaunchPad Geliştirme Boardu 4.3$ + Ücretsiz Shipping

Başlatan memo333, 19 Temmuz 2010, 08:48:00

teknikelektronikci

icinden zaten cikmadi netten indirdim ccs yi indirdim ve dayanamadim bir uygulama yaptim
daha dogrusu example i derleyip icine attim ve adim adim calistirdim gercekten debug yapmak cok güzel simdi düsünüyorumda c yi ögrenmek icina rm istemisdim sanirim bununla baslasam daha iyi olcak :D ayrica philipsin eclipse tabanli derleyicisinde cok problem yasamisdim bunda hic porblem yasamadim :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

fatihinanc

ben ccs i denemedim ama resimlerine baktım eclipse tabanlı.
en azından görünüm olarak IAR dan daha iyi olduğu kesin ama birkaç yorum okumuştum, IAR daha profesyonel diyorlar...

bir de açık kaynak kodlu bir C derleyicisi var MSPGCC diye... aslında benim GCC ye karşı bir sempatim var. onu da merak etmedim değil.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

ArGeMaNiA

Selamun Aleyküm

Bu board gönderilme tarihinden kaç gün sonra elinize geçti?

Bir de PTT aracılığı ile mi gönderdiler...
Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.