Elektronikçinin kol saati (ez430 chronos)

Başlatan Erhan YILMAZ, 21 Eylül 2010, 23:02:18

Sepiroth

o fiyata baska guzel daha cok ise yaracak kit vs alinabilir, direk 2 kat fiyat bicmisler:S bizim sirketten alan arkadaslara sorayim bakayim hangi yolla almislar cunku onlar direk 45$'a almislardi.
Either you feel it, or not...

ErsinErce

kendi sitesinde 49$ + ücretsiz kargo gözüküyor...

erkan614

evet fiyat çok oldu bende kararsız kaldım.
şöyle birşey yapalım
alacaklar ben alıcam desin 15 civarı sayıyı tutturursak empa ile bi görüşmeye geçeyim yalnız en az 1 ay normal olarak 2 -  2.5 aylık bir kargo süresi olacaktır. en son citizen led getirttiğimde 1.5 ay sürmüştü
önemli olan sayıyı tutturmak

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: erkan614 - 29 Eylül 2010, 20:44:11
evet fiyat çok oldu bende kararsız kaldım.
şöyle birşey yapalım
alacaklar ben alıcam desin 15 civarı sayıyı tutturursak empa ile bi görüşmeye geçeyim yalnız en az 1 ay normal olarak 2 -  2.5 aylık bir kargo süresi olacaktır. en son citizen led getirttiğimde 1.5 ay sürmüştü
önemli olan sayıyı tutturmak

Hocam 50-60 dolar civarı bişey tutarsa ben alırım. 1-2 ay bekleme sorun olmaz.

muuzoo

Hani sitesinden 50 dolara alabiliyoruz. Gerçi onda da tedarik süresi muhtemelen uzuyordur. Ama hani biraz ucuza temin edebilsek güzel olurdu :)
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

zamzam23

bence herkes kendi alsın sitesinden 50 dolara. toplu alınca gümrük vs basımız agrıyabılır. üyelik işleminden sonra TI nin kendı dükkanındn alabıırsınız saati.

erkan614

bayramdan önceki cuma siparişi verdim bu gün geldi hepinize tavsiye ederim
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7183/stillcap0000.jpg[/img]

X-Fi

Bende almaya niyetlenmiştim ama toplu alım yapılmadığı için kaldı geliştirmeye çok açık bir kit güle güle kullanın.

Kendimden birşey paylaşayım ne zamandır saat kullanmıyordum yakında askerede gideceğim için askerdede kullanabileceğim bir saat alayım dedim biraz araştırdım casio DB-36 modelini uygun bulup aldım kurcaladıkça hoşuma gitti çok memnun kaldım özellikleri itibariyle oda elektronikçinin kol saati olmaya aday diyebilirim. :)

kolay gelsin. 
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: erkan614 - 24 Kasım 2010, 15:51:46

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.Ti'nin kendi sitesindenmi aldınız.Kaça aldınız ödeme v.s kargo işlemlerini nasıl hallettiniz bilgilendirirseniz sevinirim.

mustafa_cmbz

evet bende merak ediyorum bizi bilgilendirirseniz çok seviniriz...

erkan614

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 24 Kasım 2010, 20:02:54
Alıntı yapılan: erkan614 - 24 Kasım 2010, 15:51:46

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.Ti'nin kendi sitesindenmi aldınız.Kaça aldınız ödeme v.s kargo işlemlerini nasıl hallettiniz bilgilendirirseniz sevinirim.

daha önce bahsetmiştim işyerine komponent satışı yapan bi arkadaş müşterilerinin acil numune ihtiyaçlarını gidermek için 1-2 haftada bir digikeyden toplu malzeme getiriyor ben de ona söyledim.
digikey fiyatını 1.4 ile çarparak getirdi + bide %18 KDV ama işyerine fatura kestiği için onu vergiden düşücem yani
toplam maliyet = 50$*1.4*1.45=102 TL

mustafa_cmbz

peki bizede bu şekilde ücreti mukabilinde getirtme imkanınız varmı ?

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 24 Kasım 2010, 21:43:41
peki bizede bu şekilde ücreti mukabilinde getirtme imkanınız varmı ?

Evet hocam öyle bir imkanımız varsa hemen ücretini ödeyelim bizde alalım şu saaten çok uzadı bu iş.

muuzoo

Arkadaşlar doğrudan TI'nin kendi sitesinden sipaiş verebilirsiniz.$49 dolar dışında hiçbir masraf olmadan geliyor. Bana 5 günde geldi.Pazartesi sipariş vermiştim, cuma günü elimde idi. Fedex ile Tr'ye geliyor, MNG ile de yurtiçinde dağıtılıyor.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

erkan614

Alıntı yapılan: erkan614 - 29 Eylül 2010, 13:40:56
arkadaşlar kötü bir haber arkadaş kdv hariç fiyatını verdi bize  78*1,18 = 92$ civarına geliyor göz önünde bulundurmamız gereken bir husus

sıkıntı olmaz getirtebilirim tek sorun kdv bende sorun olmadı ama 2-3 tane olunca göze batar ve fatura kesim tarihindeki dolar kuru, kesilen faturanın kdv dahil tutarını gönderirseniz söylerim arkadaşa getirir.
ama pahallı oluyor işte [ 50$*1.4*1.45*1.18 = 120TL ] yoksa daha önce getirtcektik