TI Technology Day Ankara

Başlatan Erhan YILMAZ, 22 Eylül 2010, 12:21:12

Erhan YILMAZ

Texas firması yine bir seminer düzenliyor. Bu seferki Ankara da Ankara da oturan arkadaşlara tavsiye ederim. İstanbul da yapılan gerçekten güzeldi.Katılım ücretsiz fakat yer sorunu olursa firmalara öncelik verebilirler. Siz siz olun kimseye yerinizi kaptırmayın erkenden salonda kendinize bi yer kapın :)

http://register.ti.com/profile/form/index.cfm?PKformID=0x177474137

Seminer içeriği
http://www.ti.com/ww/en/techdays/2010/docs/Ankara_Abstracts.pdf

muuzoo

İki başlık iptal edilmiş gözüküyor.

-C2000™ real time microcontroller platform
-Stellaris® ARM® Cortex™-M3-based MCUs

oturumları iptal edilmiş sanırım.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

Erhan YILMAZ

Hocam pdf dosyasında var görünüyor iptal edildiğini nerden gördünüz göremedim.

muuzoo

Oturuma kayıt yaptırırken seçmeye izin vermiyor. "Not Avaible" olarak gözüküyor.

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: muuzoo - 22 Eylül 2010, 13:42:09
Oturuma kayıt yaptırırken seçmeye izin vermiyor. "Not Avaible" olarak gözüküyor.

Olabilir hocam ben Ankara da olmadığım için kayıt yapmadım.Ama ülkemizdeki elektronik anlamdaki seminerlerin azlığını dikkate alırsak içeriği ne olursa olsun gitmek lazım böyle seminerlere.

Sepiroth

ben kayit yaptirirken Stellaris vardi, muhtemelen kisi sayisi doldugu icin not available diyordur. Genelde oraya gidildiginde aradan dereden girebiliyorsunuz, cunku bazi insanlar gelmiyor yada oturum degistiriyorlar. o kadar oturum arasinda c2000 ve stellaris'e daha cok kota ayirmalilar aslinda.
Either you feel it, or not...

muuzoo

Alıntı yapılan: Sepiroth - 22 Eylül 2010, 16:54:54
ben kayit yaptirirken Stellaris vardi, muhtemelen kisi sayisi doldugu icin not available diyordur. Genelde oraya gidildiginde aradan dereden girebiliyorsunuz, cunku bazi insanlar gelmiyor yada oturum degistiriyorlar. o kadar oturum arasinda c2000 ve stellaris'e daha cok kota ayirmalilar aslinda.

Ben de öyle yapmayı umuyordum :). Stellaris'e özellikle girmeye çalışacağım umarım geri çevirmezler.

Sepiroth

benim bi arkadas soyledi onceden de katilmis boyle bi seminere, cok asiri yogun olmadikca pek sorun cikarmiyorlar dedi.

fatihinanc

Aslında ben de katılabilirim bu semire ama ayın 6 sında burada olacağım meçhul.
Benim için de çok iyi olur aslında.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

Sepiroth

herkese selamlar, bugun gelen bir bilgiye gore TI Tech day kayitlari yeniliyormus, seminer seanslarinda degismeler var. Yerler bosken kayit yaptirmanizi oneririm.