İNTERNETTEN ÜCRETSİZ SMS YOLLAMAK

Başlatan KIRIKDR, 01 Kasım 2010, 02:56:08

KIRIKDR

İnternette zaman zaman aniden ortaya çıkan forumlarda ve web sitelerinde tanıtımı yapılan bedava sms gönderme servisleri 1-2 ay sorunsuz hizmet verdikten sonra ortadan kayboluyorlar. Kimileri reklam amaçlı telefon numaralarınızı toplarlar kimileride gerçekten ücretsiz hizmet vermek için kurulmuştur ancak maliyetlerle baş edemedikleri için çabucak kapanmak zorunda kalmışlardır. Dediğimiz gibi sonuçta bu servisi verenler sizin yerinize operatörlere ücret ödüyorlar. O yüzden kalıcı ücretsiz mesaj yollaya bileceğiniz bir servis bulmanız gerçekten zor.

internette yaptığımız araştırma sonucu şuan aktif olarak hiçbir koşul aramadan ücretsiz sms gönderebileceğiniz bir servis bulunmamaktadır. Ancak yinede bazı koşulları yerine getirmeniz şartıyla ücretsiz sms gönderme siteleri mevcuttur. Bu hizmeti verenler ise genelde yabancı firmalardır. En bilinenlerden biride http://smscity.com/?rid=2422950  'dur. Türkçe desteği mevcut olan bu siteye üye olduğunuz takdirde ücretsiz olarak 20 sms kredisi ve her gün sınırlı sayıda bedava sms gönderim hakkında sahip oluyorsunuz.

arkadarlar smscity'i denedim sorunsuz gibi çalışmakta bir kac mesaj yollamayı da başardım...Bilginize..

Edit link düzenleme (OG)

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

KIRIKDR

Haklısın hocam bu site en güvenilir olanlardan yalnız bunda da üye sayısını arttırma gibi bir durum var anladığım kadarıyla ilk başta size birkaç ücretsiz mesaj  hakkı veriyor üye yaptıkca mesaj hakkınızı arttırıyor.. Birde akşam 18.00 ile 19.00 arası ücretsiz istediğin kadar mesaj yollayabiliyorsun galiba..

t2

SMS veya ücretsiz görüşme servislerinden  kredi alıp bunu perakende olarak kullanıcılara iletebiliyorsunuz. Bu bedava olanlar da tanıtım amacıyla yapılan kampanyalar. BUnun parasını aslında o toptancı ödüyor. fakat reklam masrafı diye sineye çekiyor. diye düşünmekteyim. Ben de  bu işe başlamaya kalktım ama ilgilenemedim. Bayi sayfasında bazı araçalr var. mesela özel kampanya ve tarifeler ayarlayabiliyorsunuz. Diyelim kendi fiyatlarınızdan %10 kar ekleyerek yeni bir liste oluşturabiliyorsunuz. Ön tanımlı hazır listelerden ve kampanyalardan kullanabiliyorsunuz. Yani, tamamen ve sürekli bedava olacak hizmet mümkün görünmüyor.

KIRIKDR

evet hocam tamamen bedava diye birşey yok..birde buradan kredini arttırabiliyorsun sanıırım tam çözemedim..güzel tarafı attığı smsleri her yöne atıyor hat kayırmıyor..vodafonun sitesinden de günlük 10 mesaj hakkı var ama sadece vodafone lu abonelere atılabiliyor.