ELECO 2010

Başlatan FxDev, 21 Kasım 2010, 21:14:46

FxDev

Selamlar arkadaşlar, her sene Bursa'da düzenlenen ELECO sempozyumu için bu sene hocam ile hazırladığımız makalemiz kabul edildi ve 3 Aralık günü bir aksilik çıkmazsa TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde güç elektroniği konusunda ilgili makale hakkında sunum yapmaya geleceğim. Bursa'da yaşayan ya da bu sempozyuma katılacak olan Picproje üyeleriyle orada tanışmak, fikir alış verişinde bulunmak, biraz da şehir hakkında bilgi almak isterim.

Kendi bildirimle ilgili bölüm için buraya, sempozyum hakkında bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Elektroemre

Tebrik ederim, FxDev hocam. Gerçekten güzel işler çıkartıyorsunuz.
Çevremdeki Elektronik Mühendis(!) adaylarını gördükçe, picprojedeki kişilerin değerini daha iyi anlıyor insan.
Başarılarınızın devamını dilerim.

ahmet2004

Bende tebrik ederim FxDev seni daha iyi yerlerde görmek ümidiyle, çalışmanda çalışmalarında başarılar dilerim.

Aramızda senin gibi bir arkadaşlarımızın olması ayrı bir gurur kaynağı.

ahmet

dombilik

Kamu da, Elektrik üretim çalışanı olarak (eskilerin deyimi ile sanat okulu mezunu)
her zaman başımdaki amirlerimin,siz mühendis adayları veya mühendisleri gibi
hırslı,azimli,araştırmacı olmasını umut ettim durdum.
      FXDEV kardeşim;
Bu ülkenin sizin gibi genç idarecilere çok ihtiyacı var.
ALLAH yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.
Canı gönülden tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40