Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

MPLAB 8.60 hakkında

Başlatan FEHMİ_ASM, 19 Ocak 2011, 21:45:49

FEHMİ_ASM

Arkadaşlar MPLAB 8.60 paralı bir yazılım mı? Elimdeki 8.50'nin boyutu 8.60'ın boyutundan yaklaşık 13Mb küçük. Nette crck dosyaları falan da görünüyor.
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

mozkan87

MpLab'ın hiç ibr versiyonu paralı değil. Sadece Microchip'in C derleyicileri paralı. Bu C derleyicileride MpLab C diye adlandırılıyor. Onlarında limitli versiyonu var MpLab'ın içinde. Bu kürekler o nedenle var.

aykut54

üye olursanız limitli versiyonları indirebilirsiniz takriben 45...60gün arası limitli versiyonlar

FEHMİ_ASM

Alıntı Yapüye olursanız limitli versiyonları indirebilirsiniz takriben 45...60gün arası limitli versiyonlar
Sanırım C18 derleyicisinden bahsediyorsun deil mi, MPLAB'dan değil yani. Ayrıca bende MPLAB IDE 8.50 ve cracklı MPLAB C18v3.10 vardı. 8.50'yi C ile yaşadığım zamanlama probleminden sonra kaldırdım ve 8.60'ı kurdum. 8.60'ı lıte gibi birşey zannediyordum ama deilmiş.
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

aykut54

8.60 ile
pic16fxxx.18fxxx,24fxxx ile uygulamalar yapıldı sorunsuz derledi.Bendekiler lite  versiyon idi...