EBV Elektronik STM32 Kitim Geldi.

Başlatan computerboy, 21 Ocak 2011, 10:25:02

computerboy

İşletim sisteminiz sıkıntılı heralde hocam normalde keil win7'de çalışır. Ayrıca STM32 için keilin yeni versiyon programını indirmeniz gerekir.

serdararikan

bugün benimde kitim geldi.fakat 24MHz max hız olduğunu öğrenince hüsrana uğradığımı söyleyebilirim.çalışmalara başlayacağız.yakında buradan gelişmeleri bildiririm

Ankaralı

1 ay olmasına rağmen benim kit haladaha gelmedi.Kiti gelenler direk evlerine mi gönderdiler yoksa diğer arkadaş gibi postaneye gidip soracakmıyız.?
@ NEXYS2

serdararikan

benim direk olarak verdiğim adrese geldi.adreste sizi bulamazlarsa bir daha gelmezler bu durumda PTT ye gitmeniz gerekir

Ankaralı

üstat belkide geldiler ben yoktum da böyle bişey olsa heralde bi not falan bırakırlardı.Ptt kargo ile mi gönderiyorlar ?
@ NEXYS2

zenerMos

Bana geleli baya oldu ama kullanmak nasip olmadı bu aralar çok yoğunum

f15eagle

QarizmaCocuq Arkadaşım bana ups kargo ile geldi.

Ben IAR kullanmayı denedim ama arm konusuna yeni başlayanlardanım ve üstatlarımızdan örnek bekliyoruz burada.

Computerboy üstadım kitin sitesinde örnekler var demişsiniz acaba link koyabilir misiniz? ben tam bulamadım da.

ehliseyf

kit alabilmek için kayıtlar devam ediyormu acaba..
Code'm mu oturturum !

KONYALI

Başvurular bitti galiba zaten en son baktığımda kit gönderme seçeneği kaldırılmıştı.
16.01.2011 yaptığım başvuru sonucu benim kitte geldi. Kablo olmadığı için deneme fırsatım olmadı. En kısa zamanda deneyeceğim.

computerboy

http://www.4shared.com/dir/qR20Caeg/STM32.html

Arkadaşlar buyrun örnek kodlar, dökümanlar ve stlink frimware var.

VFR

Hala kit gönderme devam ediyor mu, bilen var mı?

aykut54

01.19.2001 tarihinde başvurdum ne gelen var ne giden bir arayanda yok kitten ümidi kestim artık....İçimde heveste kalmadı boş boş beklemekten..... Nasip değilmiş bana bir proje yapmak :'(

Sağlık olsun

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: aykut54 - 01 Mart 2011, 17:39:10
01.19.2001 tarihinde başvurdum...

Çok zaman da geçmiş yaw,
Bir sor istersen ne oldu bizim demo bord diye :D

frkcn

Alıntı yapılan: KONYALI - 28 Şubat 2011, 18:31:07
Başvurular bitti galiba zaten en son baktığımda kit gönderme seçeneği kaldırılmıştı.
16.01.2011 yaptığım başvuru sonucu benim kitte geldi. Kablo olmadığı için deneme fırsatım olmadı. En kısa zamanda deneyeceğim.

16 sında başvurvuş 28.02 de gelmiş siz 19 unda başvurduysanız 3-4 mart gibi gelir herhalde bende 20 ocakta başvurdum bekliyorum umutla :)

Alıntı yapılan: aykut54 - 01 Mart 2011, 17:39:10
01.19.2001 (ocak,19 demek istediğini varsayarak ) tarihinde başvurdum ne gelen var ne giden bir arayanda yok kitten ümidi kestim artık....İçimde heveste kalmadı boş boş beklemekten..... Nasip değilmiş bana bir proje yapmak :'(

Sağlık olsun
Bugün ömrümün geride kalan son günü...

KIRIKDR

Benim kit de bugun geldi arkadaslar..Hayirli ugurlu olsun