EBV Elektronik STM32 Kitim Geldi.

Başlatan computerboy, 21 Ocak 2011, 10:25:02

frkcn

benim kitimde geldi vatana millete hayırlı olsun :)
Bugün ömrümün geride kalan son günü...

mufitsozen

benim kitimde geldi vatana millete hayırlı olsun :)
Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.

zenerMos

muuzoo

Crosscompiler işini bir halledebilsem bir şeyler deneyeceğimde, hala linux altında şöyle rahat çalışacak bir ide sini bulamadım. Lpcxpresso'nun geliştirme seti linux altında kurulabiliyordu, ama stm32 için biraz daha uğraşmama gerekecek gibi.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

cevat

Evet başvurular devam ediyormu?Ediyorsa link yollarmısınız.

electronblue

Başvurular devam ediyor da kit yollamıyorlar artık.

muhittin_kaplan

Banada bugün ulaştı. 1,5 ay önce katılmıştım. ne yapalım bununla şimdi ?

NaMcHo

death_free

Bende yaklasık 1.5 ay evvel basvuru yapmıstım evvelki gün gelmiş ... fena kite benzemiyor
<<<<<Aslana sormuşlar ensen niye kalın ? Aslan : "Kendi işimi kendim görürüm " demiş>>>>  World Of Warcraft Cataclysm  /// REalm : Frostmane  Nightwalkér

tufican

arkadaslar hangi kargo hangi şekilde getiriyor belki benimkide geldi geri dondü nereyi arayıp sorayım bilemedim ya :S
insanın gerçekten isteyipte yapamıcağı bişey oldugunu düşünmüyorum

NaMcHo

@tufican Benimki UPS ile gelmiş(PP yazıyodu Point to Point anlamında galiba).
Birde yanında usb kablosu yok onu almamız gerekicek.

Ankaralı

Benim kitide ups ile yollarmışlar.Kiti kullanan program yazıp atan varmı aramızda.?
@ NEXYS2

serdararikan

kit ile uğraşan arkadaşlardan program yazan varmı?
hangi dili kullanıyorsunuz?programı nasıl atıyorsunuz?
kullanılan mikrodenetleyici için datasheet aradım bulabildiğim tek dosya 86 sayfa ve işlemi hakkında çok az bilgi içeriyor.siz hangi datasheeti kullanıyorsunuz?

muhittin_kaplan

https://www.picproje.org/index.php/topic,31460.msg224696.html#msg224696

hocam burada dökümanlar var.
Yükleme işlemi vs alatılmış. Keil de yükleyici tanımı yapılıp doğrudan yükleniyor.  ama nedense çalışmaya başlamıyor usb kabloyu çekip geri takıyorum ancak başlıyor. benimde kaçırdığım noktalar var

frkcn

MANİSA 3. SULH CM'nin, 05/01/2011 tarih ve 2011/24 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (4shared.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır.
Bugün ömrümün geride kalan son günü...