Parçala 8/16bit denetleyiciyi götür lpcexpressoyu ;)

Başlatan Erhan YILMAZ, 28 Şubat 2011, 20:38:47

subram

Alıntı yapılan: Maxim - 28 Şubat 2011, 22:24:41
siz anlamadınız beni, olay sağlam-bozuk işlemci değil
bozuk bile olsa öyle bir video yollamam
çünkü adamlar bizi kullanıyor kendi reklamları için + etik olarak doğru değil .
bu benim düşüncem tabi.
hocam dediğiniz doğru katılıyorum. Fakat şuda gerçek sektörde 1-2 firma olunca adamlar tekel oluşturuyor. kapitalizmin kuralı gereği rekabet oluşmadan fiyatları tekeller belirliyor.

http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

fahri-

Rekabeti hızlandırıp diğer firmalarda böyle promosyonlar yapsalar çok güzel olacak. Ben sevdim bu bu rekabet işini  :)

electronblue

Zaten bizim üzerimizden reklam yapsalar da ücreti olan lpc kitini yolluyorlar  :) Ben de yarın ateşe vereyim elimdek RB0 ı arızalı 16f876yı  :) geri dönüşüm yapmış oluruz..

MC_Skywalker

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: Maxim - 28 Şubat 2011, 22:24:41
siz anlamadınız beni, olay sağlam-bozuk işlemci değil
bozuk bile olsa öyle bir video yollamam
çünkü adamlar bizi kullanıyor kendi reklamları için + etik olarak doğru değil .
bu benim düşüncem tabi.

bu mesajdan sonra yazilanlari okumadan yorum yapiyorum ama dediigniz gibi hic hos degil diger firmalara karsi büyük bir terbiyesizlik seytan diyor al eline nxp kitini parcala ve onlara gönder cevap ollarak :D eger rekabet yapmak istiyorlarsa delikanlica yapsinlar
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

MC_Skywalker

Az önce NXP den bir mail geldi ücrestsiz  NXP LPCXpresso kit göndermek isityorlarmış. GelenMail aşağıda.

Alıntı Yap
Respond today, and get a FREE NXP design tool!

Dear mehmet,

We know you're busy, and we want to help you save time.

NXP's low-cost LPCXpresso toolchain is a comprehensive, end-to-end solution for Cortex-M development that takes you from evaluation to production in no time. It includes an Eclipse-based IDE, a complete development board, and full on-line support -- and we want to send you one now, absolutely free of charge. Just fill out our short Cortex-M0 survey, which asks a few questions about your current design project, and we'll show our appreciation by sending you a FREE NXP LPCXpresso toolchain. Supplies are limited, so be sure to respond today!

Where to learn more

To discover more about the LPC1100 series and the LPCXpresso toolchain, visit our microcontroller campaign site or follow us on Twitter.

Thanks and kind regards,

NXP Semiconductors

NXP sitesine logon olup submit yaptım. Hemen cevap geldi

Alıntı Yap
Look for your free toolchain in a few weeks

Dear mehmet,

Thanks for taking time to complete our Cortex-M0 survey.  Your free NXP LPCXpresso toolchain is on its way and should arrive in about three weeks. We're sure you'll appreciate the way LPCXpresso simplifies design, giving you a no-fuss, front-to-back toolchain that makes it easier than ever to evaluate, explore, and design. Where to learn more

To discover more about the LPC1100 series and the LPCXpresso toolchain, visit our microcontroller campaign site or follow us on Twitter.

Thanks and kind regards,

NXP Semiconductors

The Gariban

@MC_Skywalker

Yani herhangi bir işlemci parçalama videosu (yada resmi) göndermeden ,formdaki sorulara cevap verincemi gönderiyorlar?
Birde  bu işlemci için başvuru sayfasının linkini buraya yazarmısınız? Bende istek yapabilirim.(Süre falan dolamadıysa)

malpaslan1979

http://response.nxp.com/forms

Teşekkürler allah razı olsun

:D

Dalgınlık derler ya

The Gariban

tyildizak

Verdiğiniz linkteki formda bilgileriniz görülüyor.

t2

Bermuda adası seçip entere bastıkmı oraya gönderirler.

bybik

İşlemciyi parçaladık 3 hafta oldu ses seda yok  :o

drmp

bende yolladım maile neyse üye gibi birşeyler yaptılar ama sadece teşekkür ettiler hehehehe

Erhan YILMAZ

Biraz geç dönüyolar bende aynı şekilde gönderdim.Aynı şekilde katılımınız için teşekkür ederim e-postası geldi. Sonra 1-2 hafta sonra bi e-posta daha geldi form doldurdum kiti 3 hafta içinde göndercez dediler.Biraz beklemek lazım.