Parçala 8/16bit denetleyiciyi götür lpcexpressoyu ;)

Başlatan Erhan YILMAZ, 28 Şubat 2011, 20:38:47

MC_Skywalker

birde seçtiğiniz distubutor önemli. zira elinde ürün yok ise göndermesi uzun sürecek. Keşke NXP nin buradaki ofisi kendi gönderse illa distibütör seç diyor.

KONYALI

arkadaşlar kiti eline ulaşan var mı? Bugün bana paket gelmiş bir hevesle açtım ama kit filan yok 5mm2 büyüklüğünde LPC1102 işlemci var. görünce şok oldum pakette ki notta cortex M0 promo pack'den bahsediyor. Acaba yanlış bir başvuru mu yaptım:D
İyi ki sağlam PIC leri yok etmemişim:D

fahri-

MC_Skywalker

banada kocaman zarf geldi bugün içinden çıkanlar

Mucit23

KONYALI

@MC_Skywalker
Hocam ben bilgi formunu bikaç kez doldurdum sanırım yanlış yapmışım. Gelen bilgi maillerinde promo pack ve LPCXpresso board tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz diye iki farklı mail var. Form doldururken yanlışlık yaptık galiba bakalım kit bekliyorum bilgi mailleri arasında 15 gün fark var 15-20 gün sonra gelebilir kitim:D artık bu işlemciyide hatıra olarak saklarım heralde ;D ;D

MC_Skywalker

@KONYALI

Hocam ben NXP sitesine üye idim. Üye olur iken kullan mış olduğum mail adresime size LPCExpresso göndereceğiz diye mail geldi.
Ben logon olup gönder dedim. Promo Pack için bu mesaj ilk açıldığında baş vurmuştum.  Baş vurudan en az 3 hafta sonra göndereceğiz diyorlar.
Bu 3 hafta onlardan çıkış süresi bize varış süresi değil.

MC_Skywalker

Henüz daha LPCExpresso ile ARM dünyasına giriş yapamamış arkadaşlar için yeni bir fırsat Elektor dergisi yeni bir yarışma başlatıyor. ve ucretsiz kit verecek.

Detaylar için aşağıdaki link i takip edin

http://www.elektor.com/news/nxp-semiconductor-sponsors-elektor-project.1784960.lynkx?referer=rss

Cetinal

bende lazerle PIC ın ortasında kocaman bi delik mi açsam ne :D

ama zaten Cortex M3 kullanıyoruz 17xx serisi bize gondermezler mcu falan :D

MC_Skywalker

bu fotografta görüne kit değildir. Forum u doldur iken dikattli olmak getrekli. Yanlışlıkla PROMOPACK seçer iseniz bu geliyor.

Ben daha önceden sadece PROMOPACK istemiştim. Daha sonra kit için NXP nin daveti ile başvurdum.

Kit formunu doldurduktan sonra size şu mail gönderiliyor.

Alıntı Yap
Look for your free toolchain in a few weeks

Dear mehmet CAN,

Thanks for taking time to complete our Cortex-M0 survey.

Your free NXP LPCXpresso toolchain is on its way and should arrive in about three weeks.

We're sure you'll appreciate the way LPCXpresso simplifies design, giving you a no-fuss, front-to-back toolchain that makes it easier than ever to evaluate, explore, and design.

Where to learn more

To discover more about the LPC1100 series and the LPCXpresso toolchain, visit our microcontroller campaign site or follow us on Twitter.
Thanks and kind regards,

NXP Semiconductors

JKramer

Dostum caps'ler kurbağa olmuş, bir el atıver :D.

M_B

Merhaba arkadaslar
Eline kiti gelen varmı ?.
Eğer yoksa ilk banamı geldi ;) ( Epey zaman olmustu )

Kit ustundeki işlemci LPC1114
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

Erhan YILMAZ

Epey zaman dediğin ne kadar dostum bu konuyu açmadan öncemi gönderdin?