Parçala 8/16bit denetleyiciyi götür lpcexpressoyu ;)

Başlatan Erhan YILMAZ, 28 Şubat 2011, 20:38:47

M_B

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 27 Nisan 2011, 23:10:57
Epey zaman dediğin ne kadar dostum bu konuyu açmadan öncemi gönderdin?
Yok hocam siz konuyu actıgınız gun basvuru yapmıstım.
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

KONYALI

beklemedeyiz bende forumda konu açıldığı gün başvurdum ama Promo Pack seçmişim yanlışlıkla 1-2 gün sonra kit için tekrar başvurdum Promo Pack geleli 2 haftayı geçti kitinde eli kulağındadır bugün yarın gelir :)

izturk

konuyu okuyunca ben de video göndermiştim. bana bu gün postayla iki tane lpcxpresso 1114 kit geldi.

erkan614

Alıntı YapLook for your free toolchain in a few weeks

Dear Erkan BODUR,

Thanks for taking time to complete our Cortex-M0 survey.

Your free NXP LPCXpresso toolchain is on its way and should arrive in about three weeks.

We're sure you'll appreciate the way LPCXpresso simplifies design, giving you a no-fuss, front-to-back toolchain that makes it easier than ever to evaluate, explore, and design.

Where to learn more

To discover more about the LPC1100 series and the LPCXpresso toolchain, visit our microcontroller campaign site or follow us on Twitter.

Thanks and kind regards,

NXP Semiconductors

banada bu maili gönderdiler ama ne gelen var ne giden gelip gelmiyceğini nerden sorgulayabiliriz?

Erhan YILMAZ

Aynı şekilde bana da eposta geleli çok oldu fakat  gelen bişey yok.epostayı gönderdikleri adrese cevap yazsak belki dönerler.

My75

Az ekmeğini yemediniz belkide ama bir kalemde parçaladınız,eğer bu kadar şeyden sonra 8/16 bit kullanırsanız nasıl bakacaksınız 16F877' nin yüzüne.. ;D
Tomurcuk için çaba göstermeyen dal,odun kalmaya mahkumdur...

KONYALI

Benim kit dün geldi hocam şuan kurcalıyorum yazılımları filan indiriyorum sizinki de gelir yakında ben konu açıldıktan 1-2 gün sonra başvurdum belki bulunduğunuz şehirden kaynaklanan bir gecikme olabilir.

M_B

Alıntı yapılan: My75 - 30 Nisan 2011, 12:31:19
Az ekmeğini yemediniz belkide ama bir kalemde parçaladınız,eğer bu kadar şeyden sonra 8/16 bit kullanırsanız nasıl bakacaksınız 16F877' nin yüzüne.. ;D
Merhaba Hocam;
16F877 nin yuzune bakabılırım. Cunku hıc birini parcalamadım. Form doldururkende video resimde eklememiştim ;)
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

MC_Skywalker

Forum doldur iken seçmiş olduğun Distirbütör çok önemli ben Arrow seçmiştim. farklı seçenler için farklı ola bilir.

izturk

öğrenciye her yol mübah. mikrochip başka kit versin lpc yi de parçalarım:D

zaten dalgınlığıma gelmiş bozuk 877 yerine sağlam 18f452 yi parçalamışım

izturk

Arkadaşlar güzel kit elimize geldi. peki bunla nasıl çalışacaz. ben daha önce pic den başka işlemci görmedim. c bilgim var.

lpc1114 ile ilgili hiç türkçe bilgi bulamıyorum. nasıl bir yol izlemeliyim. kendi derleyicisini mi kullanıyım. keil daha fazla kullanılıyo gibi geldi bana.

bu vesileyle arm a başlamak istiyorum. tavsiyeleriniz nelerdir.

jackal183