Win7 Aero peak ve ekran kartı ilişkisi

Başlatan gambit1244, 17 Haziran 2011, 10:02:48

gambit1244

iyi günler arkadaslar bi sorum olucak gercekten kafam takıldı bu win7 puanlamasını yaptıgımda bütün degerler gayet iyi 4.5 gb ram var çift çekirdek işlemcim var genel ortalamam 6 fakat aeropeak için  masaüstü performansım 3.7 yani yerlerde sürünüyor bunu arttırmanın yolu grafikleri kısmak fakat ben bunu istemiyorum bunu arttırmak için yeni bi ekran kartımı almam lazım anlamadım acaba çift lcd kullanıyorum diyemi oluyor
şöylede birşey var oyun grafiklerim 5.5 ama masaüstüm 3.7   
ekran kartı değiştirsem bunu hızlandırırmı sizce
saygılar.
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

Tagli

Bu ortalama işi hakkında hiçbir fikrim yok ama merak ettim, normal masaüstü ortamı kullanımında bir yavaşlık hissediyor musun? Yani o puanın 3.7 olması gözle de görülüyor mu kullanım sırasında? Eğer cevabın "hayır" ise bence çok da kafaya takmana gerek yok, bu durumda 3.7 sadece bir sayıdan ibaret oluyor.
Gökçe Tağlıoğlu

gambit1244

Aslında şoyle soyliyim aslında biraz bi yavaşlık oluyor çok sinir edicek boyutta degil ama zaten şuan çift monitor calısıyorum dvi led  ve vga eski monitorle
eski monitoru atıp bitane daha dvi led alıcam mecburen 2 tane çıkış gerekicek ve yeni ekran kartı alıcam normalde 2 dvi cıkışı olan basit bi ekran kartı almayı düşünüyordum ama eger masa üstü performansıma faydası olucaksa 200 tl civarında bi kart almayı düşünebilirim oyüzden şuan kafam karıştı
teşekkür ederim ilgilendigin için
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.