Alınık Parmak İzi Okuyucu

Başlatan FEHMİ_ASM, 27 Haziran 2011, 17:53:27

FEHMİ_ASM

Arkadaşlar elinde kullanılmış/kullanılmamış tercihen RF okuma stilini barındıran fingerprint olan varsa irtibata geçebilirim. Ancak piyasadakilerin çoğundan farklı olarak yalın halde (ekran, tuş takımı, farklı G/Ç birimi gibi harici donanımları eklenmemiş) olmalıdır. Özellikleri, adeti ve fiatı ayrıca görüşülecektir.
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.