automation studio indirdim ama acamadım nrg dosya biçimi sorunu

Başlatan zamzam23, 08 Temmuz 2011, 17:11:03

zamzam23

arkadaşlar internetten automation studio 5.2 indirdim ancak dosyalar automation.nrg.1,automation.nrg.2,...,automation.nrg.7 şeklinde. nrg dosya biçimini nasıl acacagımı biliyorum ancak once bu nrg lerin birleştirilmesi lazım bunu nasıl yapıcam. dosyayı ındırdıgım yerde adam belırtmemıs nrg tüm dosyayı hangi programla parcalara ayırdıgını. dolayısıyla aynı programla bırlesır ama o program bellı değil. belki uzantısından size tanıdık gelebılır dıye sızınle paylasayım dedım sorunumu.

gevv

nero   cd dvd yazma programının  dosyalarıdır  genelde bir çok program .iso formatında cd dvd  yazılabiliyor ama nero kendi uzantısını kullanmış                           

nero 

http://www.google.com.tr/search?q=nero&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a

ya da ultraiso  alcohol  programları  ile dosyaları açabilir yazdırabilirsiniz

zamzam23

hocam bunu biliyorum yine de sağol. ancak mesajda da dediğim gibi nrg dosyasını parcalara ayırmıs oyle upload etmıslerdi ben de o halıyle indirdim. bu dosyaları once bırlestırıp sonra nero image driver ile acabılırım ancak hangi progmla birleştiricem onu bılmıyorum bılen varsa diye yazmıstım.

ErsinErce

zamzam23

olmuyor arkadaşım. hangi programla parcalandıysa o programla birleştirilmesi gerekiyor.

mozkan87

Hocam dosyaların en sonunda bi tane .rar uzantılı dosya var mı? Var ise winrar ile o dosyanın üzerinde buraya çıkart diyerek deneyin birde.

zamzam23

rar uzantılı dosya yok. verılen programlar da olmuyor malesef. neyse artık baska link buldum onları indiricem. saolun.