AVG beni çıldırtacak

Başlatan subram, 15 Temmuz 2011, 00:16:58

subram

arkadaşalr bir  bilgisayarda şöyle bir yol izliyorum antivirüs programları için? öncelikle herhangi bir virüs programının 30 günlük deneme versiyonu kuruyom pcye. süresi bitince kaldırıp başka bir program kuruyorum. şu ana kadar; kayspersky, eset, avast(şu ana kadar kullandıklarımdan en iyisi) ve şu da AVG kurdum makinaye. ama bu avgnin biraz garip işleri var. örnek1;sayfa yüklenemediğinde karışama çıkan pencere. bunu nasıl iptal edebilirim?

örnek2; yeni sekme açıca karşıma çıkan pencere.  bunu nasıl iptal edebilirim?
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

drmp

niye öyle kendini demolarla yoruyorsun  COMODO antivirus  programını kur hem ücretsiz hem de çok iyi

Gökhan BEKEN

avastın free versiyonunu kullanıyorum 1 senelik olması lazım, zaten 1 sene sonra sistem uyuzlaşıyor ister istemez windowsu yeniliyoruz.(image yükleyerek, 5 dk da eski haline geliyor)
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

Tagli

Yazılımların genelde IE ile araları iyidir. Firefox veya Chrome kullanırsan muhtemelen internet taraycına bulaşamaz AVG diye tahmin ediyorum.

Bu arada, eskiden ben de AVG kullanırdım ama oyunlarda sebep olduğu ciddi bozulmalar sebebiyle bıraktım. Şimdi adını hatırlamadığım bir belleği tükettiği için oyun içinde görüntü yavaş yavaş yok olup bozuluyordu. Bu sebeple avast'a geçmiştim. Şimdi ise Microsoft Security Essentials kullanıyorum.
Gökçe Tağlıoğlu