autodesk lazım

Başlatan drmp, 19 Temmuz 2011, 14:24:15

drmp

forumdaki değerli arkadaşlarım  bir merak üzerine  autodesk 3ds max programı aramaktayım  şu anki sahip olduğum şartlar ve programın boyutundan dolayı indirmem mümkün olmuyor
    bu programı  bana en düşük maliyetle dvdsini gönderebilecek biri varsa sevinirim

Tagli

Aradigin ozel bir versiyon var mi? Ben ucretsiz olarak cekip gonderebilirim ama 1 Mbit baglanti ile biraz zaman alacaktir. Acelem yok diyorsan aksam cekmeye baslayayim torrent'ten.
Gökçe Tağlıoğlu

drmp

teşekkürler çok özel bir versiyon isteğim yok 2008 de yeter zaten öğrenmek için istiyorum

Gökhan BEKEN

İşinize karışmak gibi olmasın ama "blender 3d" programını ısrarla denemenizi istiyorum. 20mb setup dosyası var, ücretsiz, açık kodlu, içinde video düzenleme, oyun motoru bile var. Çok pratik bir program.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

drmp

teşekkür ederim hemen deneyeceğim her türlü önerilere açık biriyim  kolay gelsin

gcakici

Alıntı yapılan: Tagli - 20 Temmuz 2011, 14:54:03
Aradigin ozel bir versiyon var mi? Ben ucretsiz olarak cekip gonderebilirim ama 1 Mbit baglanti ile biraz zaman alacaktir. Acelem yok diyorsan aksam cekmeye baslayayim torrent'ten.

direk torrent linkini versen?

Tagli

Ben bu torrent'i çekiyorum:
http://thepiratebay.org/torrent/6466584/Autodesk_3ds_Max_V2012-ISO_

Gerçi yorumlara bakılırsa yüklenmesi ve kırılması sırasında sorunlar yaşayanlar var.

Okulda torrent'e izin vermedikleri için akşamları evde çekebiliyorum sadece. Dün akşam bıraktım, %65 civarında. Yarın sabaha biter diye tahmin ediyorum. Tabi sorunsuz çalışır mı onu bilemem, denemek lazım.

Blender'ı ben de tavsiye ederim. Ben de bir ara öğrenmeye heveslendim ama zaman olmadı. Bende eğitim DVD'si de var, yine torrent'ten bulmuştum.
Gökçe Tağlıoğlu

ramazan10

2008 sorunsuz çalışıyor. Kurulumuda oldukça basit.

iyi çalışmalar.

Tagli

İndirme tamamlandı. drmp, adres bilgilerini özel mesaj ile atarsan yarın PTT veya kargo ile gönderebilirim. Bu arada merak ettim, bir DVD'nin kırılmadan taşınabilmesi için özel bir paket yapmam gerekir mi acaba?
Gökçe Tağlıoğlu

drmp

çok teşekkürler arkadaşım ellerinize sağlık

muhittin_kaplan

illa o şartmı Solid olmaz mı ?
bakayım 3d de olacak inmiş halde ama solid x86 yada 64bit ikiside 2011 ultimate var

Tagli

Bu kisa film Blender ile yapilmis:

Gökçe Tağlıoğlu