Bilgisayar başında internet üzerinden yapabileceğim işler nelerdir?

Başlatan BAHAR, 21 Kasım 2011, 00:16:22

BAHAR

Merhaba arkadaşlar rahatsız etmiyorumdur inşallah .hasta olduğum için çalışamıyorum .tek kalıyorum ev kiram var  bunun için evimde  bilgisayar üzerinde iş arıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim..
saygılarımla.

z

Hangi yeteneklerin var? Uzmanlastigin konu varmi?

Mumkun oldugunca detay verirsen amacina ulasma sansin artar.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

The Gariban

BAHAR

Hastalığım tansiyon hastasıyım felc geçirdim rahatsızım yani ama allahıma  şükür biraz iyiyim .

*İyi bilgisayar bullanabiliyorum.
*Microchip'ın ürünlerinden 10F, 12F, 16F, 18F serilenin bir çoğunu kullanırım.
*Pic Basic programlama diline hakimim. (Orta seviye)
*Proteus ISIS ve ARES kullanırım.

Düz lise mezunuyum.
SAYGILARIMLA..

The Gariban

Geçmiş olsun
PIC programlamanın dışında başka işlerde olabilir.
Elektronik sistemin nasıl çalıştığını sizin evinize nasıl adapte edileceğini bilmiyorum ama örneğin çağrı merkezi elemanı olarak kendi evinizde çalışabilirsiniz.
Hatta birden fazla firma için çalışabilirsiniz.İlinizdeki bazı firmalarla konuşun çağrı merkezlerinde çalışanların aldığı ücretten daha düşük  ücret alırsınız ama  dediğim gibi birden fazla firma adına çalışırsanız daha çok kazanırsınız.
Mesela bunu; işi başından aşmış PVC kapı pencere sistemi montajı yapan firmalar içinde yapabilirsiniz.
Halkımız 2 milyara PVC kapı pencere yada kombi taktıracağı zaman "Sanki General Motor" un General Directoru olur karşısında ".....evet efendim metrekaresi 12 tl " diyen birini duymak ister.Ayrıca bu bilgiverme sırasında satışıda bağlarsanız komisyonunuzu da alırsınız  ;D
Bence bölgenizdeki kalburüstü firmalarla görüşün.Hatta mümkünse belediye başkanı,dernek başkanı,kaymakam gibi yetkililerle de görüşün.

Tekrar Geçmiş Olsun

OG

BAHAR,

Geçenlerde Facebook da karşılaştım, haber sitesi için şu şekilde bir ilan vardı, ilan verenler ciddi kişiler,

Günlük planlı ve programlı olarak yapacağı mecburi bir faaliyeti olmayan ve dolayısıyla özel bir durum olmadıkça vaktini evinde geçiren (ÖZELLİKLE BAYANLAR).. Elinde bilgisayarı olan (VINN VERİLECEKTİR).. Günlük mesai için ÜCRETİ MUKABİLİNDE harcayacağı zamanı, kendi günlük yaşantısındaki faaliyetlerle birleştirerek ve sabah 07.00 akşam 19.00 saatleri arasında güne yayarak home ofis mantığıyla kullanabilecek durumda olan (12 SAATLİK BU ZAMANIN YETENEĞE BAĞLI OLARAK ORTALAMA 6 SAATİ ÇALIŞARAK GEÇEBİLİR) .. Her 9 günde bir gündüz izinli akşam 19.00-23.30 saatleri arasında ise siteye haber girecek olan (Diğer gün akşamları boş).. Haber konu ve kategorilerini kavrayacak derecede günlük gelişmeleri takip eden ve haber algısı olan.. Haber ve bilgilerin girilmesi ve de haber fotoğraflarının hazırlanması konularında kendisine yapılacak ve basit sayılabilecek izahatları anlayabilecek temel bilgisayar bilgilerine sahip olan.. Bu meyanda http://genelgundem.com/ sitesine haber ve bilgi girilmesi işinde çalışmak isteyen arkadaşlar mesaj kutuma mesaj yazabilirler.. (BİLHASSA ÖRNEKLERİ SİTEDE BULUNAN MANŞET RESİMLERİNİN HAZIRLANMASINDA SÜRAT YETENEĞİ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR)

image hosting gif

İlanı veren kişi Şenol Özbek, belki TV de karşılaşmışsındır.
http://www.facebook.com/ozbeksenol

Bilmem ilgini çekermi.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

OG

Bu ilanın sahibi, çok saygıdeğer bir insan, 2-3 gün önce bir kaza sonucu hayatını kaybetti.

Şöyle düşünen bir insan idi.

Alıntı YapŞenol ÖZbek son zamanlarda "Genel Gündem" isminde bir internet sitesi çıkarıyordu ve buraya editörler arıyordu. Neredeyse her gün bu internet sitesiyle ilgili telefonlaşırdık. Bilgi alır, yardım isterdi. Evinden çıkamayan engelli gençler editörlük yapsın istiyordu. "Evinden çıkamayan, nana muhtaç çaresiz birileri varsa bana yönlendir" diye rica ederdi.

Kaynak : http://www.internethaber.com/senol-ozbek-olduruldu-mu-12484y.htm#ixzz1r4a8sWQp

http://www.internethaber.com/senol-ozbek-olduruldu-mu-12484y.htm#ixzz1qu3NGRP1
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.