Senkron paralel 8 bit kamera

Başlatan bunalmis, 05 Aralık 2011, 15:03:02

ErsinErce

eagle olmadığından bakmadım, paylaşımda açıklamada olmayınca direk eagle diye paylaştım benim hatam =)

z

Cok karmasik bir devre degil, cizilmis hali de var. Cizmek cok zamaninizi almaz.

Bir arkadasim Ocak ayinda ziyaretime gelecek. Yaklasik 1 ay var.
PCB hazirlayip uzerine regulatorlerini ve smd malzemelerini vs takip Ankara'ya yollayabilecek olana
ucretini oderim yada isterse elimdeki kameralardan birisini yollayabilirim.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Mucit23

hocam ben kendim bir pcb çizebilirim sizin için malzemeri değilde plaketi basıp eritip gerekn yerleride delebilirim. Lehimlemek için benimde okadar ekipmanım yok malesef. burada smd malzemede bulunmuyor zaten

justice_for_all

Alıntı yapılan: bunalmis - 14 Aralık 2011, 23:01:47
Cok karmasik bir devre değil, cizilmis hali de var. Cizmek cok zamaninizi almaz.

Bir arkadasim Ocak ayinda ziyaretime gelecek. Yaklasik 1 ay var.
PCB hazirlayip uzerine regulatorlerini ve smd malzemelerini vs takip Ankara'ya yollayabilecek olana
ucretini oderim yada isterse elimdeki kameralardan birisini yollayabilirim.

kamerayi getirtmek nekadara mal oldu hocam?toplam kamera ucreti ile birlikte
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

z

Ankarada bu smd regulatorleri bulabiliyormuyuz?

Dtunnel kullanirken alinti yapamiyorum. Gerbayin mesajinda resmini verdigi kartda kilifi belli regulatorlerden bahsediyorum. Birisi 2.8v digeri 1.6v

justice_for_all

Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

z

Alıntı yapılan: justice_for_all - 14 Aralık 2011, 23:08:54
kamerayi getirtmek nekadara mal oldu hocam?toplam kamera ucreti ile birlikte

http://www.active-robots.com/

Bu siteden aldim. 2 kamera posta dahil 32.13 Euro tuttu.

CMOS Camera - 1300x1040
Item# SEN-08668 £8.62 GBP 2 £17.24 GBP
Subtotal £17.24 GBP
Shipping and handling 5.16 GBP
Tax £4.48 GBP
Total £26.88 GBP
Payment £26.88 GBP
From amount €32.13 EUR
To amount £26.88 GBP
Exchange rate: 1 EUR = 0.836601 GBP

justice_for_all

kalan elemanlarda ana karta koyulur o sorun olmaz

ErsinErce

Bende de aynı kameralardan mevcut hocam, haftasonu breadboarda uyacak tek sıra pinli bir şekilde pcb çıkarırım fazladan yapıp kendimde kullanırım =)

justice_for_all

peki hocam dirkt sitedenmi istediniz yoksa distributor araciligi ile filanmi,kacgunde geldi kameraniz ve son sorum ups ilemi geliyo hocam.

z

http://www.active-robots.com/ dan aldim fakat yurtdisinda ikamet ettigim icin verecegim bilgiler isine yaramayacak.  Siparis verdikten sonra 4 yada 5 gun icinde  ucak posta ile geldi.

justice_for_all

tesekkurler hocam sie guzelmis aslinda turkiyeye gonderirlermi acaba?

Mucit23

eagle çiziminibulmuşsunuz. Bende bu arada kameranın ares kılıfını çiziyordum.
Datasheede dayanarak çizdim umarım uygun olmuştur.
[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7986/adszji.png[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Mucit23

Eagle çizimi iş görüyormu? Yoksa yeniden çizmeye gerek varmıdır.

justice_for_all

hocam bazi yollar cizilmemis gibi gozukuyor tam da anlamadim o sekilde satiyolar onu zaten bi modul yapmislar.