Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

help

Başlatan xxlxxl, 14 Aralık 2011, 01:12:24

xxlxxl

...

justice_for_all

ccsden proje olustur gerekli ayarlamalari yap sonra ifli kisimlari aynen yaparsin..
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

xxlxxl

hocam yani uyum gösterir css otomatik koyuyor ayarları fazal incelemedim denicem takıldım yerde size dönüş yapabilirmiyim hotmail adresinizi gönderirmisiniz

xxlxxl

CSS İLE ilgili proje oluşturmak video varmı hocam :-X :-X :-X

justice_for_all

Alıntı yapılan: xxlxxl - 14 Aralık 2011, 01:23:08
hocam yani uyum gösterir css otomatik koyuyor ayarları fazal incelemedim denicem takıldım yerde size dönüş yapabilirmiyim hotmail adresinizi gönderirmisiniz

msn kullanmiyorum hocam benim encok girdigim site burasi zaten sorunuzu ozelden atin cevaplarim ben.ama ccsde proje olusturmak cok kolay zaten..
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

justice_for_all

Alıntı yapılan: xxlxxl - 14 Aralık 2011, 01:26:37
CSS İLE ilgili proje oluşturmak video varmı hocam :-X :-X :-X
http://www.teknobakis.com/ccs-c-ile-pic-programlama-ccs-c-compiler-resimli-anlatim

www.bicers.com/docs/ozetolarakccsc.pdf

xxlxxl

justice_for_all

aslinda herseyi hazir oldugu icin guzel degil insana fazla bisey ogretmiyor..ama baslangic icin cok guzel bir derleyici.

xxlxxl

bilgisayar dünyasında herşey delphi ile yazılır herşeyin temeli delphidir ama delphiyide kötülüyorlardı pascal delphi ile yapılmıcak şey yok herşey delphi ile yapılır tüm devler dairelerinde güvenlik düzeyi yüksek yerlerdede delphi şu an trafilte de mobesede de kullanılan tüm yazılımlar delphidir css güzel herşey güzel vb iğrenç ama vb yi kimse öğrenmesin sakın tafsiyem delphi öğrenin arkası gelir tüm dilleri çözersiniz  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

t2

Alıntı Yapbilgisayar dünyasında herşey delphi ile yazılır
Ne mesela, windows mu?
Çok sallamışsın ya, laf olsun torba dolsun hesabı.

bymrz

help!!! Oh my God... what hell is doing there?

tyildizak

MC_Skywalker

Alıntı Yap
bilgisayar dünyasında herşey delphi ile yazılır

yazısız ve yorumsuz  :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Maxim

arkadaşlar bu üyeye daha önce uyarı vermiştim
şimdi de moderasyon onayına aldım
artık onay almadan birşey yazamaz

bir sonraki adımda kendisi forumdan ihraç edilecek.

size anlamsız gelen sorulara, isteklere, şema veya kod olmayan başlıklara cevap vermek zorunda değilsiniz, bilginize.

edit:
imla hatası

xxlxxl

bune savaşmı açtınız yaşımı ne yaapcaksın bazen konuları karıştırıyorum neymiş onay birilerinin babasının çiftliğimi yalnış ne yapmışım  sorduğum sorulara konulara bakın ne yalnış var tehtit etmekle işmi görüyor bazıları adamına göre muamele yapmayın kardeşim sorularım devam edecek misyonunuz nedir adamına göremi sorucam sorucam sorunmu var bune nasıl bir yazı bu onay almamadan