SparkFun Free Day Etkinliği

Başlatan ErsinErce, 14 Aralık 2011, 15:54:40

MrDarK

az kaldı zaten ama bende bıraktım cocuk gibi kekeliyosun :D ha bide orda yazanı anlamak dert biton şey :D
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

VFR

Yüzden fazla denemişimdir heralde ve 2 3 kere pes ettim burda winner yazısı görenleri görünce tekrar denedim.
Ama en umutsuz olduğum bi anda winner yazısını görünce çok mutlu oldum :)
Şimdi bu 100dolarlık çeki ne zaman kullanabilecez ve ürün sınırlaması var mı yoksa istediğimizi alabiliyo muyuz?

skara1214

2 ay içerisinde kullanabilirsiniz.
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

fatihinanc

Alıntı yapılan: Mucit23 - 11 Ocak 2012, 21:52:21
Bişeyler kazananlar taktikerini söylerlerse belki bizede bişeyler düşer :D

Ben çok hızlı bir şekilde capcha ları giriyordum. Belli bir yerden sonra otomatiğe bağlanyorsun zaten :)
Yukarıdaki $ güncellenmediği zaman da F5 yapıyordum. Belki girdiğim karakterler sunucuya gitmiyordur diye.
Aynı şekilde 5 dk dinleneyim diye bırakmaya niyetli olduğum son girişte tuttu. =)
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

Mucit23

olacak gibi değil. Eğer başaranlar olmasaydı bukadar bile denemezdim. belki 250-300 defa denedim sonuç yok. Boşa harcadığım vaktime yanıyorum :(

muhittin_kaplan

tuggy

İlginc... 10-15 dk kadar denedim geldi promosyon kodum:)

Deneyen arkadaşlara bol şans... Umarım hepinize gelir.

gambit1244

bende 400 kez denedim en az
Incorrect Captcha - Are you sure you're human? cümlesi dışındakilerin hepsi doğru sayılmış oluyor değilmi?

try again falan dediğinde dogru girmiş oluyoruz yani umarım oyledir?
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

skara1214

öyle olması gerekli ve hızlı falan yapmakla alakası yok ben çok hızlı yazamıyorum sans eseri bence her saniye birisine veriyor yada 3 sn bir v.s  oda o an random doğru yazan birisi
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

subram

bende sabahtan beri deniyorum ama yok.

birde arkadaşlar çok acil şu başlığa bakabilir misiniz;https://www.picproje.org/index.php/topic,37293.msg270695/topicseen.html#msg270695
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

Saruman

200.000in tamamını dağıtmışlar.

gambit1244

hayırlı ugurlu olsun kazananlara
bukadar rezalet bir ödül dağıtma sistemi görmedim :S
kazanamamamla alakası yok gerçekten saçma
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

ErsinErce

önceki senelerde soru sorup cevap verenler arasından bir kişiye veriyorlarmış.
bu sene server'ı daha fazla yoralım amaçlı bu sistemi düşünmüşler fakat çok olumsuz geri dönüşler olunca
ufak çaplı yarışmalar yapacaklarını söyleyerek müşterilerin gönlünü almaya çalışıyorlar

seneye bu şekilde dağıtım yapmayacakları kesin

Not: bana da çıkmadı malesef =/

Saruman

Ben 1 saat aralıksız denedim çıkmadı. 2 Saat sonra 5 dakika daha denedim çıkıverdi.

MrDarK

Of ya bende çok denedim çıkmadı çok saçma bişeydi tiksindim resmen. Bi GPS entegresi alırım diye düşünmüştüm ama olmadı yok mu hayrına gps bağışlayacak bitirme tezim için (:
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK