USB Bellek yapmak çok kolaymış

Başlatan bunalmis, 18 Ocak 2012, 19:15:51

z

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

zakbay

seri üretim denen şey bu olsa gerek  ;D
Tek dostum çalışmak...

eistain_54

Burda milyar dolarlık yatrım var sanıyorum.Peki ama bu kadar uzun üretimin sonucu nasıl çok saılabiliyor?Bu kadar talep gerçekten varmı?
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

zakbay

Alıntı yapılan: eistain_54 - 18 Ocak 2012, 21:02:20Bu kadar talep gerçekten varmı?
Bence var cebimde şimdi 2 adet flash bellek taşıyorum. Biri program diğeri kendimce önemli bilgilerim için.
Kızım 11 yaşına geldi dün ona da bir tane aldım bir süre sonra onun hafızası da yetersiz gelince yenisini alacağım.
Düşünün dünyada milyonlarca insan var
Tek dostum çalışmak...

eistain_54

:) .Sanırım haklısınız.Bu arada Allah Bağışlasın.Mutlu yıllar dilediğimi iletin lütfen...Ama bu tarz yatırımlar sizce ülkemizde tutarmı?
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

şaşkın

amerika'da üretim yapıyoruz diyor ama görüntüdekiler hep çekik gözlü arkadaşlar . ya da ben yanlış anladım :)

camby

Alıntı yapılan: bunalmis - 18 Ocak 2012, 19:15:51

kıskanarak ve çatlayarak izlediğimiz bir video bu...

Başka bir alıntı :

cicjoe

tekosis

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

Saruman

Bu videoyu defalarca izledim, hala da izlerim.Korku filminden çok daha heyecanlı geliyor.

tyildizak

Alıntı yapılan: şaşkın - 18 Ocak 2012, 21:13:38
amerika'da üretim yapıyoruz diyor ama görüntüdekiler hep çekik gözlü arkadaşlar . ya da ben yanlış anladım :)

2.05'te, silikon yongaları Asya'daki tesislerine yolladıkları söyleniyor, sonrasındakiler haliyle hep çekik gözlü.

erkan614

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.

Acaba öyle bi tesis kaç tl'ye kurulur?? ve 2 yıllık hammadde hariç toplam eleman ısınma elektririk su SSK vs giderleri ne kadardır?

ylmz

Alıntı yapılan: erkan614 - 19 Ocak 2012, 10:44:50
Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.

Acaba öyle bi tesis kaç tl'ye kurulur?? ve 2 yıllık hammadde hariç toplam eleman ısınma elektririk su SSK vs giderleri ne kadardır?
:))) ssk giderlerı baya tutar
Regülatör Dns Trafo | Regülatör | Redresör | Ups

Elektroemre

wafer'lar neden yuvarlak? Ve onların yapım aşamasını gösteren bir video var mı?

z

Erimiş silisyumu saflaştırmak için silisyum döndürülerek kristalleştiriliyor bu esnada mecburen govde silindirik oluyor. Daha sonraki mekanik işlemlerde de kesilen wafer döndürüldüğü için dairesel olması avantaj sağlıyor.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com