Wattmetre kullanimi hakkinda

Başlatan z, 29 Şubat 2012, 01:59:44

suleymanq

Alıntı yapılan: AsHeS35 - 29 Şubat 2012, 14:59:07
Allegro hocam öncelikle arkadaşı yanınızda deneme yapmaya ikna etmeniz büyük başarının 1. si 2.si ise olay karşısında anladığım kadarıyla net bir şekilde wattmetre de arıza ya da ölçüm hatası olduğunu göstermeniz 2. büyük başarı.Arkadaşa bu konuda cevap hakkı doğuyor bence ve ilk video da üzerine basarak söylediği gerizekalılar topluluğu ve bunalmis hocaya yardırdığı hakaretler konusunda da kendisinden açık bir özür bekliyorum neden çünkü arkadaş hak hukuktan bahseden özlü sözleri pek seven birine benziyor kanımca.O yüzden bu video başlı başına bir olaydır sessiz sakın gayet de karşılıklı anlayışla çekilmiş bir ispat videosudur bence.Kısacası olayın bir sonuca bağlanması taraflar açısından güzel olur küs kalmak iyi birşey değildir.
Anlattığına göre ilk önce mailde kendisine çok kötü küfür edilmiş ondan sonra böyle sert ifadelerle vidyolar çıktı

AsHeS

Alıntı yapılan: suleymanq - 29 Şubat 2012, 15:13:00
Anlattığına göre ilk önce mailde kendisine çok kötü küfür edilmiş ondan sonra böyle sert ifadelerle vidyolar çıktı
Arkadaşım bunalmış hoca zannediyorum ki mailine "gerizekalı,karizman kaç cm" gibi kelimelerle  yazıya başlamamıştır.Ayrıca arkadaş sisteminin arkasında duruyor ve emin böyle bir durumda sisteme ne denirse densin hakaret olarak algılama ihtimali yüksek(bunalmis hocanın nasıl bir mail attığından gram haberim yok sadece hatalarını yazdığını biliyorum) ayrıca bence Kubilay Barlas ın bu konudan haberdar olması gerekmektedir çünkü kendisi için söz hakkı vardır bu konuda.

Logan

Arkadaşlar konuyu özetleyebilir misiniz? Ben konuya bayağı yabancı kaldım. Bülent hoca kime veya neye istinaden böyle bir video hazırladı? Bu Kubilay Barlas kimdir?
İmza.

AsHeS

Alıntı yapılan: Logan - 29 Şubat 2012, 16:01:06
Arkadaşlar konuyu özetleyebilir misiniz? Ben konuya bayağı yabancı kaldım. Bülent hoca kime veya neye istinaden böyle bir video hazırladı? Bu Kubilay Barlas kimdir Erol?
Bunalmis hoca bedava enerji üretiyorum diyen bir arkadaşa hayır üretemiyorsun dediğinden(ultra hızlı özet) bütün bu olay çıkmıştır.Kubilay Barlas için http://www.youtube.com/user/pangeateknoloji  bu linke bakabilirsiniz  bedava enerji üretim başlığı konulu videolarını oraya koymuştur.

Erol YILMAZ

Bu arızalı watt-metre ile icat değil tamir bile yapamazsınız, yapacağını, yaptığını iddia eden biri varsa,
teknik olarak saçmalamıştır.

Bahsi geçen watt-metre sonuna kadar arızalıdır...
Bu alet ile yapılacak bütün icatlar, tasarımlar hatalıdır...

Bunu anlamamak bir elektrikçi veya elektronikçi için mesleki açıdan büyük eksikliktir.
Adı ne olursa olsun.

Bu konuyu canlı tutalım :)

AsHeS

Allegro hocam ben Kubilay Barlas'ı burada ki konu döndüğüne dair bir bilgilendirme maili attım(cevap hakkı var ne denirse densin burada).Konuyu canlı tutalım ama Kubilay Barlas'ın da ne olup bittiğine dair bir açıklamasını bekliyorum açıkçası ha eğer ilgilenemeyecek derecede meşgulse onu bilemem.

Erol YILMAZ

Konuyla ilgili kişilerin haberi olması iyi olur tabi,
sonuçta teknik bir ilerleme varsa haberimiz olur bundan...

yoksa da herkes ne tasarlandığını bilir, görür, kesinlikle iyi olur.

AsHeS

Ayrıca bence bu videoyla "gerizekalılar topluluğu" olmadığımız ayyuka çıkmıştır diye düşünüyorum.Sonuç olarak burada ki olay eğer Kubilay Barlas gelirse ve konuda hakaret dönmezse çok fazla şeye cevap olacaktır diye düşünüyorum arkadaşın son yayınladığı bobin arasında ki mıknatıslar gibi elektromagnetik alanların oluşumu gibi şeylere de değinilebilir tabi başka bir konu da bu konu wattmetre ve bunalmis hocanın bu konuda hakikaten tak(sabır sınırları) etme noktasına geldiğinin göstergisidir ilk girdide video :)

Erol YILMAZ

Yanlışlık yapabilir insan, (ben çok yapıyorum...)

Önemli olan yanlışını anlayıp, düzeltebilmektir diye düşünüyorum.

umberto

Allegro,

Yanlışlık insana mahsus birşey.Herkes yanlışlık yapabilir. Fakat birisi sana yanlışını gösterdiğinde, kendini kontrol etmen yerine karşı tarafa hakaretler yağdırmak , normal bir haraket değil.

Bülent Hoca, seviyesini bozmadan gerekli cevabı verdikçe hakaret geldi kendisine.
Sabrından dolayı kutluyorum kendisini

AsHeS

Alıntı yapılan: Allegro - 29 Şubat 2012, 16:22:18
Yanlışlık yapabilir insan, (ben çok yapıyorum...)

Önemli olan yanlışını anlayıp, düzeltebilmektir diye düşünüyorum.
Yanlışını bilmezse doğrusunu bulamaz ki insan çünkü herşey zıttıyla bilinir.Allegro hocam biraz daha yazarsam konu başlığını değiştirip özlü sözlere çevirmeniz gerekebilir :)

Logan

Erol nereden buldun bu adamı da tutup laboratuvara getirdin? Biraz evvel Bülent Hoca'nın sitesinde yazdıklarını okudum ve bu adamın youtube'daki videolarını izledim. Evli barklı çoluk çocuk sahibi adam. Kendine acımıyorsan onlara acı bari arlanmaz cahil.
İmza.

GreeN

http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Gercek_Zihni_Sinir_den__dolandiricilik_procesi_.htm?ArticleID=22966

adama hayret ediyorum , nasıl hala konuşuyor.  kafadan sahtekarlıkla başlamış işe (sahte diploma) bunu inkar edemez sanırım :)
Terörü Lanetliyoruz.

AsHeS

Alıntı yapılan: GreeN - 29 Şubat 2012, 17:10:48
http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Gercek_Zihni_Sinir_den__dolandiricilik_procesi_.htm?ArticleID=22966

adama hayret ediyorum , nasıl hala konuşuyor.  kafadan sahtekarlıkla başlamış işe (sahte diploma) bunu inkar edemez sanırım :)
Bu konuya cevap verdiği bir video var hangi video hatırlamıyorum ama olayı enine boyuna anlatıyor tezi dinledikten sonra anti tezi de dinlemenizi tavsiye ederim

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: Logan - 29 Şubat 2012, 17:09:23
Erol nereden buldun bu adamı da tutup laboratuvara getirdin? Biraz evvel Bülent Hoca'nın sitesinde yazdıklarını okudum ve bu adamın youtube'daki videolarını izledim. Evli barklı çoluk çocuk sahibi adam. Kendine acımıyorsan onlara acı bari arlanmaz cahil.

Lütfen hakaret etmeyelim arkadaşa !

!!! Siz sıradan eğitim aldıktan sonra,  SIRADIŞI şeyleri göremiyorsunuz... !!!
Arkadaşımız yapmış! free energy sistemini... Ölçü aleti bozuk olabilir.

Belki de o enerji ölçü aleti pilinden üretilmiştir ? Olamaz mı bu?