Yurt içinde HY32D 320x240 TFT LCD satan bir yer arıyorum

Başlatan XX_CİHAN_XX, 11 Eylül 2012, 11:34:45

XX_CİHAN_XX

SSD1289 çipli lcdimin dokunmatik kısmı darbe sonucu çatladı ve bozuldu.
Bu veya buna benzer bir lcdyi Yurtiçinden hızlıca (1-2 günde) temin edebileceğim bir yer var mı?
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

diot

sadece dokunmatik kısmına 35 tl istiyorlar. lcd ye kaçpara isterler bilmem.

XX_CİHAN_XX

Aslında benim de sadece dokunmatik kısmı bozuldu ama piyasada bulamadım henüz temin edebileceğim bir yer. Denemelerin ortasında kala kaldım böyle numune alacağım için üçü beşi gözden çıkardım 1 tane bulayım yeter hocam :)
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

SERRO EFE

telefoncuları gezebilirsin dokunmatik için olmadı bi telefon ekranı al 10-15 tl ye dokunmatik kısmını ayırabilirsen kullan yada elektrovadi de 3.2 tft var 89 tl görünüyor.

diot

ebaydan biran evvel sipariş verirsen 13-14 günde geliyor. (kayıtlı postaile) yada cep telefon toptancılarında bu boyutlarda touch pad var.

XX_CİHAN_XX

Sağolsun forumdan bir arkadaşımızda varmış bana gönderecek ilaç gibi geldi desem yeridir :)

diot

Yerinde olsam ebaydan 1-2 tane yedek alır koyarım bir kenara sonucta 15-16 usd tanesi. Önümüzdeki aylarda bende alacam yedek lcd.

XX_CİHAN_XX

My75

Bir inceleyin isterseniz..Bu firmadan oldukça memnunum,Çin' de ofisleri var ve bir çok ürünü kısa sürede uygun fiyatlarda gönderiyorlar..Mutdaki Bey var,her türlü yardımcı olur..

http://www.birikimelk.com/index.php?C=401
Tomurcuk için çaba göstermeyen dal,odun kalmaya mahkumdur...