telefon kablosu gibi spiral kablo arıyorum

Başlatan pcb, 08 Nisan 2013, 10:09:33

pcb

max 15 volt  10A akım kaldırabilecek telefon kablosu benzeri spiral kablo ihtiyacım var, 2 kablolu olması yeterli, nereden temin edebilirim?

F.T

arkadaşlar konuya kimse cevap vermemiş ama belki bilen vardır.banada sipiral kablo lazım.8 damar 500ma 15 volt gibi değerlere sahip.harekete karşı dayanıklı olması lazım..
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

RaMu

Aslında renk olsun diye yazıyorum, direk ihtiyacınıza cevap vermiyor söyleyeceğim,
pcb konuyu nisanda açmış, onun işini görür gibi bir kablo mevcut uzunluk yeterlimi bilmiyorum,
sarzmatik denen cihaz için ucunda değişik telefonlar için sarz soketleri bulunan spiral kablo mevcut,
yanlış bilmiyorsam 2 damarlı, bunu araştırabilirsiniz.
Eminim aradığınız kablo mevcuttur ama benim fazla bilgim yok, şimdilik benden bu kadar.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

F.T

hocam ilginiz için teşekkürler.2 damar işimi görmüyor.8 damar olmalı.telefon kordon sipiral kabloları var akım olarak uygun ama 4 damar var.8 damar olması gerektiğinden olmuyor.tabi cihazda kullanılacağı ve göz önünde olacağı için 2 adet 4 damar kullanma imkanıda yok.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

F.T

Gökhan BEKEN

Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

F.T

hocam toptan satış yapan bir yer gibi.ayrıca en az 8 damar ihtiyacım var.şu anda aşağıdaki adresten işimi gördüm.ama telleri dediğim gibi çok ince.dedim ya bunada şükür. :)