Hostingi nereden alsam?

Başlatan yldzelektronik, 12 Mayıs 2013, 13:07:28

serdararikan

Ersin

vsalma

turkticaret i ben de tavsiye etmem.

ihs.com.tr yi tavsiye ederim. Daha önce yerli yabancı pek çok hosting hizmeti aldım. Bence çok iyiler.

pwm.c

_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

X-Fi

Alıntı yapılan: salih18200 - 14 Mayıs 2013, 14:54:51
www.webadam.com  önermem. Yavaş ve arada kopmalar oluyor. Sitemde wordpress yüklü ve virüs bulaşmış durumda.

Virüs gibi şeyler için Akismet ve Antivirüs kullanıyorum faydasınıda gördüm. webadam üzerinde 1 senedir hiç kopma olmadı yoğun bir trafik yok sitede ancak indirmeler olsun databaselerim olsun sorunsuz cevap veriyor. Bana lazım olanda bu.

Kolay gelsin..
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

OzanCan.Net

megatrhost.com ve sayfa.net ikisini de çok uzun yıllar kullandım her ikiside sorunsuzdur fakat megatrhostun destek birimi daha hızlı onun dışında küçük çaplı siteleriniz için ben yardımcı olabilirim.

Saruman

www.hostgator.com iyi olduğunu duydum.

EEVblog bu sunucularda barınıyor.

OzanCan.Net

Alıntı yapılan: silvercopper - 05 Temmuz 2013, 12:19:36
www.hostgator.com iyi olduğunu duydum.

EEVblog bu sunucularda barınıyor.

doğrudur hostgatorda çok iyi bir yabancı firmadır sanırım Türkçe destek hatları da var.

Pyrodigy

Öncelikle hostinge ne yükleyeceğine karar vermelisin? Genelde WP,Opencart,Oscommerce..vs gibi hazır kalıplar için Linux hosting kullanılır.
Öyleyse;
Database i sağlam, serverlarının uptime oranı yüksek tercih etmelisin. Yalnızca Türkiye için yani türkçe bir site yapıcaksan türk firmalardan tercih edilmeli, aksi halde yurtdışı serverlar burada yavaş çalışabilir. Başıma gelmişti Yahoonun hostinginden almıştım site çok geç açılıyordu pişman oldum. Ama amerikada olsaydım farklı olurdu.
Ben natro kullanıyorum, en iyisi bu ben yıllardır kullanıyorum, yalnız adamlar başlarda müşterilerine karşı pek alakalıydı sonradan talep artınca ve 1 numara olunca bi tarafları kalktı, destek bölümünden birşey sorsan takmıyorlar. Abudik gubudik cevaplar veriyorlar. Bunların yüzünden database uzmanı oldum :)
Kötü hosting müşterisini SEO yaparmış :)
Persistance is the name of the game in this business....

t2

Hosting firması eğitim beya bedavadan bilgilendirme hizmeti vermez. hatta vereceği destek de  sadece sorun çözmeye yönelik.  bunu vermiyorsa tantana yapabiliriz. PHP nin derinlikleri, databese bilmemne bişey sorgusu nasıl yapılır sorularınıza verilecek cevap hep abidik gubidik olacaktır. bu konuda pek bişey beklemeyiniz. hosting firmasının SEO ile ne alakası var. seo için IP filan lazımsa, hosting firmasından para verip alırsın. bunun dışında hosting firması başka şey yapmaz.  sitemizde kelek durum var, linkler uzun.  buna seo yapalım desen bir yeriyle gülecek abidik gubidik cevap verecektir.

Alıntı YapKötü hosting müşterisini SEO yaparmış
Acaba SEO ile demek istediğiniz başka bir şey mi? benim bildiğim SEO  insan veya müşteri değildir. yani müşteri SEO olmaz, olamaz.
Büyünce SEO olacam diyen çocuk da görmedim :)

mur@t

Doruk gereksiz pahalı, 3 hosting hizmetini de Natro'dan aldım, bir sıkıntı yaşamadım. Teknik destekleri de, DorukNet'e göre daha iyi.