Gmail de not ekleme özelliği..?

Başlatan Andromeda, 03 Temmuz 2013, 12:26:39

Andromeda

Böyle bir özellik bulamadım herhalde yok.
gönderdiğiniz posta ile ilgili not yazmaktan bahsediyorum..tabii bu not gönderdiğiniz adrese gitmeyecek.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

CaFFeiNe

yönlendir deyip istediğiniz notu açıklamayı ekleyip tekrar kendinize gönderebilirsiniz, gmail postaları toplu halde tuttuğu için bu işinize yarayabilir, mesela parantez içinde (4) yazıyor aslında 3'tü yönlendir deyip bişiyle yazıp kendi adresime gönderdim gibi
mail içinde arama yapıp anahtar kelimeler ile not düştüğünüz mailleri bulabilirsiniz

Andromeda

Deneyeceğim.. bir de etiket diye bir özellik varmış ona da bir bakayım.
sağolun
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

OzanCan.Net

@CaFFeiNe hocamın dediği gibi yapmak en mantıklısı konu kısmına etiketleri girebilirsiniz arama yaparken bu sayede rahatlıkla bulunabiliyor :)

CaFFeiNe

etiket özelliği dahada kullanışlı olabilir, notu ne amaçla istediğinizi bilmiyorum
mesela ben yazışmalarımı etiketliyorum, PCB, MALZEME, KUTU gibi etiketler yaptım, pcb'ci ile yaptığım yazışmaları PCB etiketine basarak filtreleyebiliyorum gibi