Windows 7 Format Cd si oluşturma

Başlatan eml581, 25 Ağustos 2013, 23:02:20

eml581

arkadaşlar merhaba windows 7 format cd oluşturucam internettten indirmeyi düşünüyorum bildiğiniz güvenilir bir site varmı indirebileceğim

muhittin_kaplan

microsoft.com

mesaj birleştirme:: 25 Ağustos 2013, 23:12:42

ama orası olmaz sanırım. Karokola Hırsızlığa gitmek gibi birşey.

eml581

valla hocam aslında bilgisayarcıları suçlamak lazım formata dünya para istiyor arkadaşlar

muhittin_kaplan

sen birtane orjinal indir. belli bir süre sonra istiyor zaten key. ozamana kadar halledersin.

t2

Alıntı yapılan: eml581 - 25 Ağustos 2013, 23:18:43
valla hocam aslında bilgisayarcıları suçlamak lazım formata dünya para istiyor arkadaşlar
Bazı internet kafelerde format 20 lira yazıyor

muhittin_kaplan

Bayramsumbul

Merhabalar...Format Cd'si Hazırlamak Zor Değildir.Elinizde Bir Tane "iso" Dosyası Var İse(Microsoft'un Sitesinde 90 Günlük Deneme Sürümü Vardır Kolaylıkla Tam Sürüm Haline Getirilebilir) Bunu Nero Gibi Bir Yazılımla Bootable Seçeneği İle Cd'ye Yazabilirsiniz.
Benim Önerim Elinizde 4 Gigabyte Usb Bellek Var İse Buna "İso" Dosyasını(Bunu Microsoft'tan İndirin Sağlıklı Olur)Usb/Dvd Download Tool İle
Usb Belleğe "Bootable" Olarak Yazabilirsiniz.(Tam Hatırlayamadım Siz İlk Önce Usb/Dvd Download Tool'u İndirin.Orada Hem Hazır
"İso"Dosyasını Usb Belleğe Yada Dvd'ye Atma Seçeneği Hemde Çevrim içi "İso" Dosyası Edinme Seçeneği Olması Lazım.)Kolay Gelsin..
Bir Elektronik Meraklısının Serüveni...

diot

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 25 Ağustos 2013, 23:30:29
BSA ya Şikayet Edecen

firma lisansız sistemi size lisanslı diyemi sattı. Kullanıcı windowsu lisanslı kullanmak zorunda . Bilgisayar firması normalde size lisanssız kurmak zorundamı ?. Bilgisayar firmalarını windowsu lisanssız kurmaya  zorlayan sizlersiniz. Ozaman ücretinin verin lisans satın alın kullanın.  Burada kabak son kullanıcının başına patlar.  Hırsızlığı yapan ve hırsızlık malını bilerek kullanan suçlu değil sizin tabirinizle.

Soruyorum bu forumda kaç kişi bütün programları lisanslı kullanıyor.

ibo1973

Alıntı yapılan: eml581 - 25 Ağustos 2013, 23:18:43

Bence Bilgisayarcılar için Bu yorumunuz Çok fazla Gereksiz Ve anlamsız Siz Bir aletle En Az 1 saat Bazen 2 bazen 3 bazende 6 saat Uğraşşanız Servis Ücretiniz Ne olurdu Acaba Biz  Bugünlerde Bu İşe 30 Tl alıyoruz buna Çok Diyen Varsa Kendine sormak Lazım Aynı İşi Kaça Yapardınız Diye unutmayınız Olay Sadece Windows Kurmak Değil Her Türlü Driver Kuruluyor Olmayanlarda İnternetten Aranılarak Kuruluyor Müşterinin İstediği skype Benzeri Ücretsi Yazlımlarda Kuruluyor Alınan Para 30 tl Daha az Alan Vardır Sanırım Ama Üstü Sanmıyorum Nadirdir 30 tl Gerçekten Çok Değil işinizi Bilen Birisi Yapıyor Eksiksiz Yapıyor Sizin Yerinize 1 Saat en Az 6 saate Varan Emek Veriyor 30 Tl Alıyor Bence Bedava Daha Yüksek olması Lazım

Ben olsam Daha ucuza Yapardım Diyen Varmı Harbi Harbi ? İşyeri Masaraflarınıda Göz Ardı Etmeyiniz.

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: diot - 26 Ağustos 2013, 11:34:11
firma lisansız sistemi size lisanslı diyemi sattı. Kullanıcı windowsu lisanslı kullanmak zorunda . Bilgisayar firması normalde size lisanssız kurmak zorundamı ?. Bilgisayar firmalarını windowsu lisanssız kurmaya  zorlayan sizlersiniz. Ozaman ücretinin verin lisans satın alın kullanın.  Burada kabak son kullanıcının başına patlar.  Hırsızlığı yapan ve hırsızlık malını bilerek kullanan suçlu değil sizin tabirinizle.

Soruyorum bu forumda kaç kişi bütün programları lisanslı kullanıyor.
Diot Kızma, T2 ye espiri yapmıştım.
Kaldıkı ben Yazılımların "Kiralanmasına" ki şu an öyle, karşıyım. Bana Satıyorsan İstediğimi yaparım Kardeşim. İstersem tekrar satarım.

diot

Yok şahsi anlama. Benim size kızma gibi bir durumum yok. Bizde bu işlerle uğraştığımızdan , böyle şeylere ayar oluyorum. Müşteriye lisanslı satmaya uğraşıyorum, bazılarına satıyorum. Adam zorla lisansız program kurdurtuyor, sonrada yakalandımı Ben anlamam bana bilgisayarcı böyle verdi, lisanslı sanıyordum.... gibi mazeretlerin arkasına sığınıyorlar. Şahsen bir çok kırık program kullanımından doğan davada bilir kişilik yaptım. Son kullanıcı hep kendi işine geldiği gibi davranıyor.  Bir çok yazılım firması zaten kimlerin yazılımlarını lisanssız kullandığını biliyor. İsteseler ortalığın dumanını attırırlar. İşte arada bir birinin canını yakarlar o kadar.

erkan614

ben bi akrabanın laptobuna hala format atamadım nedeni ise W7 home premium cd si yok lisans anahtarı olmasına rağmen format atamıyorum  >:(

ibo1973

Alıntı yapılan: diot - 26 Ağustos 2013, 14:16:32
Yok şahsi anlama. Benim size kızma gibi bir durumum yok. Bizde bu işlerle uğraştığımızdan , böyle şeylere ayar oluyorum. Müşteriye lisanslı satmaya uğraşıyorum, bazılarına satıyorum. Adam zorla lisansız program kurdurtuyor, sonrada yakalandımı Ben anlamam bana bilgisayarcı böyle verdi, lisanslı sanıyordum.... gibi mazeretlerin arkasına sığınıyorlar. Şahsen bir çok kırık program kullanımından doğan davada bilir kişilik yaptım. Son kullanıcı hep kendi işine geldiği gibi davranıyor.  Bir çok yazılım firması zaten kimlerin yazılımlarını lisanssız kullandığını biliyor. İsteseler ortalığın dumanını attırırlar. İşte arada bir birinin canını yakarlar o kadar.

Evet kesinlikle Haklısın Bu Durumdan Bende Muzdaribim  Oem Bilgisayar Toplatıyor Vatandaş Yazılımı Hesaplatmıyor Söylüyoruz Fiyatını İstemiyor Vs Vs sonrada Suçlu Bilgisayarcıyı İlan Ediyor Bu Herkez İçin Geçerli Değil Tabi genel Konuşmuyorum ama Böyle Bir Kesimde Var Bu Kesim En sevdiğim Kesimede Girer Genelde Cahilliğin Ta Dibine vurmuş Kesim Mümkün Mertebe Satmamak Daha iyi Bu Kesime Bİlgisayarı Kulanamıyınca Sorumlu biz Oluruz Windowsunu Bozar Sorumlu Biz Oluruz Aldığı Oyunu açamaz Sorumlu Oluruz Vs Vs Lisansız Verilen Hiç Bir Bilgisyarda Bilgisayarcının Suçunun Olucağını Samıyorum Yazılımın Parasını Ödemeyip Birde Ödemiş Gibi Davranan Müşteri Suçludur Gene Genel Değil Tabi İstisnalar Ama Böyle Bi Kesimde Var Bilgisayarcıya Düşman gibi Davranan Kesim :) Hakedenlerde Var Gerçi Bilgisayarcılık Adı Altında Hırsızlık Yapanlar Var Ama Buda 1000 De Bir Çıkar Zaten Teknoloji Bu Şekilde Değişmeye Devam Ederse Masaüstü Pclerin Yerini Laptop Laptopların Yerini Tablet Ve Akıllı Telefonlar Alır 10 Sene Sonra Bilgisayarcı Bulamazsınız Piyasada Lazım Olunca Kıymetimiz Anlaşılır 

eml581

Yorumlar İçin Teşkkürler bir arkadaşımla halletik sağolsun Kolay Gelsin

muhittin_kaplan