ARM hakkında kısa bilgi verirmisiniz?

Başlatan musti463, 10 Eylül 2013, 01:41:30

muhittin_kaplan

Alıntı YapArm hakkında hiç bir sey bilmediğine inanmak gülünç olur. Aklına her geleni konu olarak açınca forumda önemli birisi olamazsın.

Bunalmış bombalıyordu forumu birde sen çıktın. Hadi onunkiler kabul edilebilir mantık seviyesinde. Seninkilerde mantıksız konular birbirini izliyor. Birinde şunu yapıyorum bunu yapıyorum. Ötekinde daha önce yaptıgın iş ile alakalı bilgi verirmisiniz konsuu. Berikinde yok ögrenciyim. Yok devre yapıyorum emc testine gireceğiz.

Ne ayaksın ?
ilk mesaja cevabı bu.
Bunalmış ın konuyla alakası nedir ?
Forumda Önemli Kişi Olmak Nedir ?
Ne ayaksın ne demek ?
Ayıp yahu. adamın yazdıklarından rahatsız olabilirsin. yazma ozaman.

gumush

Bu gunde 3 sayfa ARM basklikli gorunce merak ettim. Birde ne goreyim :(

Aman gozunuzu seveyim , burada olmasin boyle seyler. Gazete okuma haber izleme aliskanligim yoktur , elektronik konusunu ogrenmeye basladigimdan beri picproje'yi acip yeni konulari takip etmek cok keyif veriyor.

Arada bir beaglebone black kismi gectigi icin birseyler yazayim.

Beaglebone'da alisageldigimiz mikrokontrolcu programlamasinin disinda ( sizinde pic'de yapmis oldugunuz programlamalar ) bir isletim sistemi ( angstrom , yada istege bagli ubuntu vs ) mevcut. Bu sayede bir cok islem ile siz ugrasmamis oluyorsunuz. Ev otomasyonu , goruntu isleme , web sunucusu gibi konularda cok pratik olabilecegini dusunuyorum.

Gomulu sistemlerin gelecegi olacak midir ? Bilemiyorum ama bence bir ucundan baslayip bakmak lazim.
Hikmet Gumus  izmir

PicProje

Herkese Merhaba,

PicProje'yi Bugüne taşıyan temel kavram saygı çerçevesi içerisinde, argo içermeyen esprili yaklaşımlar ile sorulan Tüm mantıklı sorulara
bıkmadan usanmadan ve en önemlisi karşılık beklemeden cevap yazan, az veya çok, doğru veya yanlış cevaplardır.
bugüne kadar bu cevapları bizlerden esirgemeyen tüm üyelerimize bu formda emeği geçen herkese teşekkürü esirgemeden vermeliyiz.
Taktir edersiniz ki soru olmadan cevap olamaz lütfen daha sonradan pişman olacağımız kaba sözler sarf etmeyelim.
bu forumda emeği çok az olanda var! çok fazla olanda var! çok yararlanıp hiç bir şey yapmayanda var! insanız....
Saygı bizi diğerlerinden ayıran en güzel değerdir.

Saygılarımla

İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

LukeSkywalker

Kurucu admin 5 yıldır ilk defa mesaj yazıyor.
Saygılar.

gtekdemir

Tanrın Oğlu

anlaşılan uyuyan ejderha uyandırıldı :)

ipek

Z hoca muhtelif nick'lerle yıllardır aramızda.Allah başımızdan eksik etmesin.tanıdıkça sizde seveceksiniz.adamın öğrenciliği biteli yıllar olmuş ama fark ettiyseniz hala öğrenci hala öğrenmeye çalışıyor.

cicjoe

Soruya cevap verilseydi daha az is gucu ve zaman kaybi yasanacakti..

Erol YILMAZ

Soru çok yerinde olmamış ama kırıcı cevap resmen kötü olmuş.
Kırmak-dökmek kolay, yapmak, düzeltmek zor.

Soru sorarken de, cevap verirken de lütfen biraz düşünelim.
Birbirimizi üzmeye değil, desteklemeye ihtiyacımız var.

musti463

herkesten özür dilerim.herkesi birbirine düşürdüm.eğer bana "basit sorular soruyorsun konu açmadan bir kez daha düşün ve önce google da,forum da aratsan daha iyi olur" denmiş olsaydı ben teşekkür eder konuyu kapatırdım.O gün 5 saatlik bir yoldan gelmiştim ve yorgundum sabah namazını kılıp yatayım dedim namazı beklerkende forumda gezineyim dedim demez olaydım :)
Mustafa Emir SADE