Dsmart+internet paketi hakkında

Başlatan fractal, 19 Eylül 2013, 09:30:35

fractal

ttnet ile sözleşmem bitti.dsmart hd mega paket artı sınırsız internet 73 tl imiş geçmeyi düşünüyorum.ttnete zaten 62 tl ödüyordum.ve kullanmadığın telefonada 20 tl.dsmartın netinde sorun yaşarmıyım?daha hızlı olduğunu söyledir doğrumudur?
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

JKramer

https://www.picproje.org/index.php?topic=38339.0

Kumanda dışında bir sorun yok. Gerçi şu anda hangi marka-model cihaz veriyorlar bilmiyorum.

yldzelektronik

Üstat bildiğim kadarıyla ttnet alt yapısını kullanıyorlar.Ttnet ne kadar iyi olabilirse onun en fazla yarısı olabilir inancındayım.Kaldı ki ttnet kadar olsa ne değişir?Uydu netten yanayım.Kullananlar var mı?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

mistek

ttnet günde en az 10 defa kopuyor hiç memnun değilim 8mbit kullanıyorum ama çoğu zaman 1 mbit oluyor bağlantı.

Fiber kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar en kısa sürede bende geçeceğim.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

fractal

dsmartın internetinin daha hızlı olduğunu cünkü cok sayıda boş birşyeler varmış.ttnetten kiralanan bu boşluk neyse..
ben 4 yıldan beri uydu kartı ile tv izliyordum.ve cevremde benim kadar net tv izleyen görmedim.ama bu avermaedi kuamnda bozuldu tv açmak için pc açmak gerekiyor.tam bir işkence.umarım dsmart hd daha nettir.cihazıda gördüm ama eskisimi bilmiyorum.

ayhan_eee

Ben kullanıyorum.TTnet ne verıyorsa +0,5-1  fazlasını verdi bana.DSMART kanallarıda guzeldır.Önerebilirim

ayhani

Hocam ben evde Dsmart HD+Sınırsız internet kullanıyorum. Genel anlamda memnunum.  Özellikle discovery vb belsesel kanalları süper.Geçenlerde sözleşme sürem bitti araştırdım yine en mantıklısı Dsmart geldi. Özellikle discovery vb belsesel kanalları süper.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

yldzelektronik

Uydunet veya benzeri internet hizmeti alan yok mu?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

ayhani

Alıntı yapılan: yldzelektronik - 19 Eylül 2013, 13:35:50
Uydunet veya benzeri internet hizmeti alan yok mu?

Uydunet dediğiniz kablolu tv'nin kablo neti ise ADSL'nin hız olarak yanına yaklaşamıyor. (Adananın en merkezi yerinde bir tanıdığımda var)
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

yldzelektronik

Alıntı yapılan: ayhani - 19 Eylül 2013, 13:40:46
Uydunet dediğiniz kablolu tv'nin kablo neti ise ADSL'nin hız olarak yanına yaklaşamıyor. (Adananın en merkezi yerinde bir tanıdığımda var)

http://www.kablonet.com.tr/

Sanırım aynı şeyler.

Bilmiyorum ama çok sağlam hat olduğunu söyleyenler var.Ne derece gerçektir acaba?

fractal

biraz önce evi aradım.takmışlar.ancak pc ye taktığım avermedi kartındaki kadar net görüntü yokmuş.nasıl hd receviermış bu eve gidince görücem.

YK44

Arkadaşlar 1 yıl kadar önce D smart interneti sorduğumda ev telefonunun olması yani hattın olması gerektiğini söylüyorlardı hala böylemi yoksa internetide recever uydudanmı alıyor?

ages

Uydu net (20MB) birde ek olarak teledünya kullanıyorum. İnterneti gayet hızlı 20MB veriyorlar. Fiyatıda 49 lira herşey dahil.

fractal

arkadaşlar eve geldim baktım görüntü berbat nasıl bir hd recevier bu anlamadım.dsmartın en iyi recevierı hangisi?6 yıl eski avermedia recevier kartı dahamı iyi gösteriyor yani bu dsmart recevier dan anlamadım..dmasrtın tüm recevierları aynımı yoksa?

sadogan

Ttnet in hiper neti ni çok güzel.
Ama şebekeniz müsait olmalı telekoma yakın yada yakınınızda outdoor olmalı.
Benim kullandıgm 20 mb hız 50gbyte adil kullanım kotası 55 tl ödüyorum 2 yıl sözleşmeli.
9 aydır hiç bir sorunla karşılaşmadım.