Google çeviri "Metin Seslendirme" hangi tekniği kullanıyor?

Başlatan Andromeda, 26 Ekim 2013, 22:29:11

Andromeda

Çok başarılı yapmışlar, bu kadar iyi çalışan Türkçe seslendirme programı var mı?
birkaç tane indirdim ama Türkçe desteği yok yada ayar kısmını bulamadım.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

muuzoo

gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

Andromeda

" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

Zor mu metin seslendirme, basic vs.. ile basit işe yarar birşey yazılabilir mi?

mesaj birleştirme:: 27 Ekim 2013, 12:56:36

Dilbilgisi gerekli sanırım..

birkan

Güzel bir metin seslendirme olsa çok işe yarar. Mesela pc de kayıtlı kitapları okumak yerine dinlemek iyi olurdu. Bir ara gvz kullanmıştım bu iş için ama başarılı değildi

engerex

iSpeech var. Google'da bu alt yapıyı kullanıyor olabilir. Çünkü erkek sesi aynı. iSpeech'te birde türkçe kadın sesi var. Bunun dışında Acapela'da İpek var. Sesi gayet güzel.

Andromeda

Benimde amacım hızlı bir şekilde mp3 e çevirip dinleme yapmak.

engerex

Alıntı yapılan: elek - 05 Kasım 2013, 09:50:59
Benimde amacım hızlı bir şekilde mp3 e çevirip dinleme yapmak.
Yukarıda bahsettiğim uygulamalar mp3, flac gibi formatlarda sunuyor.