sac metal kutu arıyorum

Başlatan tekosis, 02 Ocak 2014, 01:30:39

tekosis

selamün aleyküm arkadaşlar. projemde kullanılmak üzere genişlik 30cm derinlik 20cm ve yükseklik 15cm civarı bir kutuya ihtiyacım var. altınkayadakiler bana uymuyor. regülatör cihazlarının kullanılan yaklaşık o büyüklüklerde kutuyu nereden bulabilirim. kutu plastik olsa çok daha güzel olur.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

musti463

Valla Türkiyede, müşteri hizmetleri pek iyi olmasada en geniş ürün yelpazesine sahip firma Altınkaya.Altınkaya gibi yabancı bir marka varmıdır bilemiyorum oralara bakmak lazım
Mustafa Emir SADE

Kabil ATICI

ambar7

subram

bildiğim kadarı ile etken elektronik Altınkaya'nın kutularını satıyor.
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

tekosis

cevaplar için çok teşekkürler. altınkaya iyi ama benim işime yarayacak tipte kutuları yok ki etken de altınkaya ürünlerini satıyor. ama güveniş tam benim aradığım kutuları üretiyormuş özellikle amfi kutusu tam benim işime yarayacak şekilde.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

mehmet

Alıntı yapılan: subram - 02 Ocak 2014, 09:16:05
bildiğim kadarı ile etken elektronik Altınkaya'nın kutularını satıyor.
Etken de Gainta'nın ürünleri de var.
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

tekosis

arkadaşlar tekrar teşekkür ederim. etken elektronikteki gainta ürünlerini yanlışlıkla altınkaya zannettim ve dikkatli incelememiştim. çok işime yarayacak bu kutular tam istediğim gibi oldu.

fiyatı piyasadaki diğer kutuların yaklaşık dört katı ama bunu kullanmaya karar verdim. nede olsa arabayı satan da kaportası :)

tekosis

105 TL ye DT365-K modeli kutuyu aldım. Teşekkür ederim arkadaşlar.

alper06

adetli lazım sa piyasada 25-30 tlye büktürebilirsin