Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Tİ SAMPLES

Başlatan ahmetbudak, 02 Ocak 2014, 14:30:25

ahmetbudak

arkadaşlar merhabalar iyi çalışmalar Texas'ın sitesinden sample istemenin zaman sınırı varmıdır mesela ben 1 ay kadar önce sample istedim sorunsuz geldi bugün başka sample istedim aşağıdaki ileti gönderildi bu konuda bilgisi olan var mı? cevaplar için şimdiden teşekkürler.
"Sorry, we are not able to analyze and support the project which was not described. Please contact your local distributor. You can also order small quantities at Farnell or Digikey."

MC_Skywalker

sitede tanımladığın projeyi beyenmemişler.

polleme

Burada zaman sınırından bahsedilmiyor ama. Tanımlanmayan bir proje için analiz ve destek hizmeti veremeyeceklerini belirtiyorlar. Detay verirseniz belki de yardımcı olacaklardır.

subram

Eskiden sample isteyince direk gönderiyorlardı. Şimdi nerede  kullanacaksın şeklinde soru soruyorlar. Verdiğin cavebı beğenmemişler. PRojeni biraz alla pulla o şekilde iste, muhtemelen gönderirler.
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

ahmetbudak

herkese cevaplar için teşekkürler demekki projeyi alllayıp pullamak lazım

Ersin

Adetli yapacaksan  Arrow , empa dan sample istersin , senelik düşündüğün rakam neyse söylersin , hobi amaçlı yapiyorsan da adamların dediği gibi farnell digikey den alırsın.

metaltrrocker

Yanlışlıkla askeri projede kullanacağım seçeneğini seçmedin değilmi.Ben yine de sorayım,dalgınlıkla seçmiş olabilirsin.

ahmetbudak

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 02 Ocak 2014, 15:57:06
Yanlışlıkla askeri projede kullanacağım seçeneğini seçmedin değilmi.Ben yine de sorayım,dalgınlıkla seçmiş olabilirsin.
bir önceki sample isteğimden tecrübeli olduğum için askeri seçeneğini seçmedim   ;D

engerex

Beni telefonla aramışlardı. 3-5 güne ulaştı.

muhittin_kaplan

Allah TI nin Ocağına Ateş Salsın,
...

MC_Skywalker

bence NXP en iyisi vereği zaman sorgusuz sualsiz veriyor, vermeyeceği zaman direkt kusrabakma vermiyorum diyor.

Elektroemre

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 02 Ocak 2014, 21:57:16
...

Yapmayın muhittin hocam, orada çalışan/çalışacak Türk arkadaşlar olabilir onlarda güme gitmesin  ;D

muhittin_kaplan

Video yu da koyacaktım da, Konuda Hassas Arkadaşlar vardır diyerek vazgeçtim.

yildizelektronik

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 02 Ocak 2014, 21:57:16
...

Hocam gece gece güldürdün beni  :D

Saruman

Texas'tan istediğiniz sample'lar için kargo ücreti ödediniz mi ?

Ödediyseniz kaç TL ödediniz ?