Stm32f407VGT6 Ve Stm32f407VET6 arasındaki fark

Başlatan yamak, 01 Şubat 2014, 10:38:04

yamak

Stm32f407VGT6 Ve Stm32f407VET6 arasındaki fark tam olarak nedir?Farnell'de VGT6 kalmamış VET6 alsam bi sroun olur?Tam olarak farkı nedir?

arm-beginner

yamak arkadaşımızın sorusunu belki anlamıyan olabilir. Demek istediği şu:
Datasheet'i okumak gibi bir alışkanlığım yok. Hazır aramızda bu tür gereksiz işlerle uğraşan birisi varsa, bir zahmet, bu soruma cevap versin.

Ramiz

Alıntı yapılan: arm-beginner - 01 Şubat 2014, 11:07:42
Datasheet'i okumak gibi bir alışkanlığım yok. Hazır aramızda bu tür gereksiz işlerle uğraşan birisi varsa, bir zahmet, bu soruma cevap versin.

-Belkide, 1-2-3-5 adet değilde 100-200-300-500 adet sipariş verecektir ve datasheetten tam olarak farklarını anlayamamış olabilir.
-Belkide benim gibi sınırlı interneti vardır? Datahseetlerini indiremiyordur?
.
.
.
.

Bu liste uzarda gider.. Gerçekten öğrenmek isteyen adama, bu yaptığınız şey yakışıkalırmı? arm-beginner
Electrical & Electronics Engineering -> Step one

yamak

Alıntı yapılan: arm-beginner - 01 Şubat 2014, 11:07:42

Lafını bil de konuş.Daha önce defalarca senin sorularına cevap verdik burda.Böyle bişey söyledik mi biz sana?

arm-beginner

Alıntı yapılan: Ramiz - 01 Şubat 2014, 11:16:48
-Belkide, 1-2-3-5 adet değilde 100-200-300-500 adet sipariş verecektir ve datasheetten tam olarak farklarını anlayamamış olabilir.

500 adet alacam ve bu siparişi datasheet'e bakmadan, x-bir tanımandığım kişinin beyanına güvenerek, verecem (çünkü internetim çok yavaş, veya herneyse); doğrumu anladım?

mistek

Keil'in device listesinde ikisi arasında bir farklılık göremedim.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

arm-beginner

Alıntı yapılan: yamak - 01 Şubat 2014, 11:18:37
Lafını bil de konuş.Daha önce defalarca senin sorularına cevap verdik burda.Böyle bişey söyledik mi biz sana?

Ben bu forumda soru sorduğumu hatırlamiyorum. Ayrıca sormuş olsam bile, böyle bir soru sormayı kesin cesaret edemezdim.

yamak

Yaw arkadaş sen benim  hiç bi soruma cevap verme?
Bu olay sana niye bu kadar dert oldu anlamadım.
Moderatör müsün nesin? 

diot

vgt6 =100 bacak 1 Mb flash LQFP kılıf -40>+85 derece
vet6 =100 bacak  512k flash LQFP kılıf -40>+85 derece
eğer yanlış bilmiyorsam geri kalanı (iç yapı) tamamen aynı olması lazım.

yamak