optocupler nedir tristörle nasıl çalışır

Başlatan sinem, 22 Mart 2005, 14:17:10

musstafa

keske buradakı bos yazısmaların oranı %1 lere ınebılseydı bakıyorum gezıyorum ıncelıyorum bu sıtede ıse yarar kactane yazı var.
Peki boyle olması bu sıteyı o yada bu sebepten kurup emek verıp bugunlere getırmıs kısılerdemı yoksa buraya gelıpte adam gıbı davranmayanlardamı.
Nolacak bu sıte berbat olsun.
Nolacak ınternet dunyası berbat olsun.
Nolacak dunya yıkılsın falanmı olacak.
Bu adam nıye bunları yazıyor.

Moc la tristor kullanayımmı kullanmayımmı?.  dıyen vatandas.

sen elektronıkcı tasarımcı veya bu ısın ıcınde bır adamsan ve bır ıs almısta onu yapma konusunda tecrube arıyorsan ve gercekten yardıma ıhtıyacın varsa eyvallah......

Ama sen makara olsun dıye endüstriyel uygulamaların ıcıne gırmıs gıbı yaparsan allahtan bulursun ınsallah...........

artık dayanamadım ve ılk defa yazdım.....
Çekin elinizi ayagınızı her işi bilen vardır onu o yapsın eger sende ogrenmek ıstıyorsan gıt kendıne bır usta bul orda cıraklık et adabınla edebınle yetıs ondansonra bu ıslere kalkıs zaten ozaman buralarda kımseye bısey sormana gerek kalmayacak.... :idea:

Ziya

musstafa, yazın biraz fazla ağır olmuş. Bu tür soru sorulması ve cevapların verilmesinin ne sakıncası var? Siz çok profesyonel olabilirsiniz. Burası profesyonellere hizmet eden bir danışmanlık forumu değil. Pek çok kişi buradan işine yarara bilgi bulabiliyor. O nedenle tartışmak, konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için soru ve cavap olmalı. İçeriği boş olabilir. Yazılan 1000 cümleden bir tanesi konu ile alakası olmaz belki ama bir başkasının derdine derman olabilir.

Bu forumda elektronik harici mekanik konularda da tartışma oluyor. PIC ile alakası yok. Ama tartışanlar memnun. Bence bu kadar keskin olmayın. Profesyonel çalışan arkadaşlarım da bu forumu takip ediyor ve hiç birinden bu tarz bir şikayet duymadım. Biraz daha hoşgörülü yaklaşmanız size zarar vermez kanaatindeyim.

Selamlar.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

PicProje

@musstafa:

Sayın mustafa burada boş yazıların dediğiniz gibi oranı düşük olsa bu genel anlamda her kezi sevindirirdi. fakat durup biraz incelediğiniz zaman tam iki sene önce yazılmış bir mesajın ustune bu şekilde bir cevap yazmak bana daha bir boş geldi konuyu kapatmakta bu durumda bana düşüyor.
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK