Activation codu sorusu

Başlatan Karamel, 11 Temmuz 2014, 19:04:55

RaMu

z Hocam naçizane bir fikir belirtmek istiyorum,
bence yaptığınız kit ve yayınlayacağınız programlar keşke kırılacak olsa
ki kırmak isteyen verileri sağdan soldan toplamak yerine zaten sizin ana pc ye saldırır
hoş nete bağlı olmayan pc üzerinde tüm yazılımı hazırlıyorum aktivasyon kısmını başka pcye aktarıp
ana pcyi güvende tutuyorum felan diyebilirsiniz
aklıma şu geli pc den pcye taşıma yaparken nete bağlı olandan ana pcye kendini taşıyan korsanda yaparlar bunun için.

Neyse diyeceğim o değil,
aslında bence reklam daha önemli
siz milyon satan çok ucuz bir kit yapın
bunu hiç kar etmeden satın
yazılımları ücretsiz verin
yinede reklamdan daha fazla kar edebileceğinize inanıyorum,
hatta yabancılarda çokça karşılaşıyorum "donate us"
yani donatın bizi :) bağışta bulunun diyor adam
herşeyi ücretsiz paylaşmış ve ödeyip ödememyi sana bana bırakmış
ve gördüğüm kadarıyla bağış sayısıda gayet iyi
ki forumdan arkadaşlarında bağışta bulunup karşılığını kendi isteğiyle ödediklerini gördüğüm örnekler vardı.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

z

Alıntı Yapaklıma şu geli pc den pcye taşıma yaparken nete bağlı olandan ana pcye kendini taşıyan korsanda yaparlar bunun için.

Bu sorunu da cozdum.

Nasil mi?

Bukalemunlardan birisini bu ise feda edecegim. Isin icinde hic PC olmayacak. STM32 cipime virus atamayacaklarina gore sorun yok.

Aktivasyon ve kontur islerini PC yapmayacak.

Uretim asamasina gectigimde su ana kadar kullandigim tum keyleri ve algoritmalari degistirecegim. Cunku sagda solda cok iz biraktim.

--------------------------------

Elbette bu karttan ve yazilimlardan binlerce bile satamayacagim. Ama hic satamamazlik da olmayacak.

Aksam isten eve donunce siparis varsa cevaplamak, aktivasyon kodu uretmek bunu yollamak bunlar da keyifli. Tas atip da kolum yorulmayacak.

Bir ara surucu + motor vs satiyordum. Gunde 1 yada iki tane satiliyordu. Parasini montaj yapan hanima, ogluma ve kucuk bir hayir isinde kullaniyordum. Ustelik bir sonraki imalat icin de para kaliyordu.

Yani  cok para kazanacagim diye bir hirsim yok. Gelsin de ne gelirse gelsin. Buluruz harcayacak bir yer....

Cok satarsa o zaman sorunlar basliyor zaten. Isin icine otomasyon girecek. Bir baska baslikta yazmistim. Maili otomatik cevaplama vs.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

RaMu

Aile şirketi olmuşsunuz hocam :)
Peki şuanda bukalemun un durumu nedir, talep ne durumda?
Birde hocam sanki bukalemun ile ilgili hiç bilgi yok,
uygulamaların çalışır halde vidyosu,
fotolu örnekler,
kullanım alanları,
reklamlardaki gibi alıp memnun kalanlar,
çok havada kalmış bukalemun sayfası,
ama güzel bir çalışma,
ben yinede açık olması taraftarıyım,
şuanda kite sizden başka program yazabilen yok,
nasıl gelişecek nasıl büyüyecek
ha tabi ben küçük kalsın istiyorum der gibi bir haliniz var,
belkide bu konuda ayrılıyoruz,
bence bize bir arduino, raspberry gibi bir kit yapmalıyız.
Tabiki hocam herzaman konuşuyoruz şunu yapalım bunu yapalım iş icraata gelince
kimse ortalıkta yok,
bu yüzden ben kendi başıma bu kadarını yapabildim
onuda sen yap derseniz hiç alınmam haklısınız.

Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

z

Ortalik aurdonyo kaynarken aurdonyo yapsam bunca uretici arasinda hic sansim olmaz.

Hep farkli dusunmek lazim.

Bukalemun yeni bitti ve uygulama programlarinin yazimina henuz basladim. Aksilik olmazsa 1 Eylul de artik Ankara'dayim.

Uretim, video cekimleri ve satis curcunasi Eylul'den sonraki aylarda anca baslar.

Milletin cok sifirli paralar istedigi uygulamalari olu parasina blog sayfamdan yayinlamak hos olmayacak ama...
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com