Üniversite Öğrencileri için Ücretsiz Orjinal Windows 8.1 (Embed)

Başlatan MC_Skywalker, 15 Temmuz 2014, 15:15:15

MC_Skywalker

Az önce bir web sitesinde rastladım. paylaşayım dedim.

Alıntı Yap
MS DreamSpark "Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update" versiyonunu öğrencilere ücretsiz dağıtıyor. Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation linkinden indirip kurulum yapıyorsunuz sonra aldığınız öğrenci keyini giriyorsunuz ve Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update oluyor.

Key için;
Buradan dilinizi seçin ve Get Verified'e tıklayın. Yönergeleri takip ederek bir DreamSpark accountu almanız gerek.
https://www.dreamspark.com/Product/Product.aspx?productid=82

Sonunda Edu.tr 'li mail adresinizi giriyorsunuz iki kere. Sonra Edu mail adresinizi açıp onaylama linkini tıklayıp, Dreamspark.com da sing in diyor ve bu sefer dilinizi seçtikten sonra downloada basıyor ve indiriyorsunuz.

indirdikten sonra Get Key butonu ile size özel windows keyinizi alıyorsunuz.O ürün anahtarını SAKIN kaybetmeyin, çünkü bir daha aynı dil için anahtara ulaşamıyorsunuz. Farklı dillerde ki ürün anahtarıyla devam etmek zorunda kalıyorsunuz.

Download alternatifi;
http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=42498

baran123

windows üniversite öğrencilerine çoğu programlarını falan ücretsiz veriyormus bi tek win8 için mi bilmiyorum ama :)

Firzen

Sadece win8 değil.
Birçok programını ücretsiz dağıtıyor DreamSpark girin orada listesi var. Bunu zaten yıllardır yapıyordu Microsoft yeni birşey değil aslında.
Kararsız...

sbugra

Ayrıca dreamspark Üyelerine Windows 8.1 ve Office'i  yaklaşık 5 te 1 fiyatına satıyor.

Sozuak

Hesabınıza girdiğiniz zaman keyinizi görebiliyorsunuz sıkıntı yok. Programlama ortamlarının full sürümlerini de çeşitli işletim sistemlerini de (windows, arm (CE) )

mistek

Üniversitedeyken öğrenci mail adresi vermişlerdi. Onu kullanarak mı kayıt oluyoruz? Mezun olalı çok oldu. Mail adresim duruyor. Kaç yıl kullanabiliyorum bunu?
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

apsis

okulun bunun için anlaşma yapması lazım diye biliyorum. Benim windows 8.1 prof. şuan dreamspark dan aldığım keyle full kullanabiliyorum. Visual Studio, office gibi programlarıda şuan böyle kullanıyorum. Microsoftun bütün ürünlerini bütün ürünlerini kullanabiliyorsunuz.  Öğrenci olmanın nimetlerinden :D.
"Makineye Beyin" MEKATRONİK