Davulla Rithm - Notalar

Başlatan z, 21 Temmuz 2014, 23:45:26

z

Davulla calinan rithmler notaya nasil dokuluyor?

TAB benzeri bir gosterimmi var? Yoksa Nota kagidina mi ciziliyor?

Birde rithmler icin notalara ihtiyacim var. (Islemcime davul caldirmak istiyorum.)
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

baran123

ısınıze yarayabilir

http://www.songsterr.com/

bu sitede bir sarkı aratın sarkıyı acında ensturuman secın zaten nota -tab benzeri bir sey goreceksınız

z

Cok sagolsin bu gitar icin de cok isime yarayacak ancak davul kismini hic anlamadim.

baran123

Ne demek, anlamadığınız kısım neresidir yardım olayım ?

z

Davul notalarini verilen notalardan nasil ayiklayacagim? Gitari vs kaldirip ciplak davul notalarina ulasmam lazim.

baran123

İlk önce bir sarkı acın deneme amaclı olarak tercıhım Metallica şarkıları (baterisi çok net !) sonra orada üstte selesc ınstrument tarzı bır zıvır var ona tıklayın DRUM yazanı secın ıstersenız dıger gıtar vs seslerını kapatın ama sızden PLUS uyelık ısteyecek onun ıcınde sayfanın ustunde songster plus yazıyor ona tıklayın altta sağda get free plus var ona tıllayın size 1 haftalık plus uyelık verıyor ama verdıgı lınke tıklanması lazım (chromeda gizli sekmede tıklayın ) sonra plus oluyor her sey sızın :) 1 hafta sonra tekrar aynı taktıgı yapın sız mutlu ben mutlu :)

mesaj birleştirme:: 22 Temmuz 2014, 00:37:31

not : üyelik alın ondan sonra bu olayları yapın songsterr ugrastırdıgına deyıyor emın olun :)

z

@baranekrem9

Hangi sehirdesin?

baran123

z

Bosuna dememisler Istanbul'un tasi topragi altin diye.

baran123

;D  :D anladığım kadarıyla ciddi bir müzik hevesi başladı ;D

mesaj birleştirme:: 22 Temmuz 2014, 01:10:48

konularınıza yetişilmiyor hocam :D

z

Elektronikci olmasaydim kaabiliyetim olmasa da muhtemelen muzisyen olurdum.

baran123

Hayırlısı hocam ne diyelim bateri başkadır :)

MT

Guitar pro 5 yada 6 da kullanabilirsiniz hocam şarkının istediğiniz enstrumanını kapatabilirisiniz sesler midi formatta tabi. davul tablarında numaralar yazar o numaraların listelendiği bir yer var programda hangi numara kick ,twin, hi-hat  vb.. gösteriyor zaten.