eZ430 Chronos Control Center

Başlatan ArifAhmet, 03 Ağustos 2014, 02:51:51

ArifAhmet

Merhabalar, birkaçgün önce elime bu saat geçti. Driverlarını yükleyip control center progrmını açtım. Fakat bir türlü bağlantı kuramadım. Altta şu yazıyı görüyorum;
Access point started. Now start watch in acc, ppt or sync mode
Sonra (öncede denedim) ACC modunu açıp DOWN tuşuna basıyorum, şu yayın yapıyor işareti yanıyor ve bir süre sonra tekrar kapanıyor ve control center'da hiçbir oynama yok.

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. İyi çalışmalar.
Yaşasın Open Source!

ArifAhmet

Yaşasın Open Source!

Erhan YILMAZ

Çok oldu ben kullanıyordum. Dediğin modlardan biri ile bağlanıp power point sunusu yönetmiştim. Acc'de bağlanmıyorsa diğer modları dene onlarda da olmuyorsa donanımsal bir sorun olabilir.

X-Fi

Program yüklemeye çalışıyorsan rFBSL modunu kullan eğer saat ayarlama ya da sensör bilgilerini okuyan programı kullanıyorsan SYNC modunu kullan modun üzerine gelip aşağı ok tuşuna basman gerekiyor.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

ArifAhmet

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 03 Ağustos 2014, 13:58:21
Çok oldu ben kullanıyordum. Dediğin modlardan biri ile bağlanıp power point sunusu yönetmiştim. Acc'de bağlanmıyorsa diğer modları dene onlarda da olmuyorsa donanımsal bir sorun olabilir.
Hepsini denedim, hiçbir sonuç yok.

Alıntı yapılan: X-Fi - 03 Ağustos 2014, 14:20:28
Program yüklemeye çalışıyorsan rFBSL modunu kullan eğer saat ayarlama ya da sensör bilgilerini okuyan programı kullanıyorsan SYNC modunu kullan modun üzerine gelip aşağı ok tuşuna basman gerekiyor.
Programlama değil, sadece control center'i kullanacam. Ve X, Y, Z datalarını almak için ACC modunu kullanın diyor.
Yaşasın Open Source!

X-Fi

Yazılım versiyonunu güncellemeyi dene.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

ArifAhmet

Alıntı yapılan: X-Fi - 03 Ağustos 2014, 14:23:51
Yazılım versiyonunu güncellemeyi dene.
Onuda denedim. En son sürüm.
Yaşasın Open Source!