Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

Proton 3 USB Key

Başlatan hiddenman32, 19 Nisan 2005, 10:52:21

hiddenman32

Arkadaslar, lisanslı proton 3 kullanıcısıyım. Proton bu yeni sürümde usb key kullanmış. işin doğrusu biz bunu birimimizde birkaç kullanıcı olarak kullanmak istiyoruz ama bu şartlarda bunu gerçekleştiremiyoruz. Usb key'leri kıracak veya kopyalayacak bildiğiniz bir yöntem varmı ?

mmengi

Cracker lar bu işe el atsa hallederler fakat popüler bir yazılım olarak görmüyorlar sanırım. Benimde elimde 2.1.5 dongle versiyonu var öle bekliyor  :(

Bu programın amerikadaki sürümlerinde dongle olmuyor yasalar gereği, oradan bulunabilse keşke.

hiddenman32

Aslında usb hattını dinleyip haberleşmeyi çalan ve simüle eden yazılımlar varmış ama ne adını biliyorum nede bu sistemlere ne dendiğini dolayısı ile aramada yapamıyorum vaktim olsa oturup uğraşacağım ama bu iş için ayıracak şu sıralarda vaktimde yok

mmengi

Bu arada siz proton 3 ü nasıl temin ettiniz almak istesek nasıl bir yol izlemeliyiz anlatırsan sevinirim.

rebelliousyoung

selam hiddenman32;
proton 3 ü bir yere upload etmen mümkün mü acaba bir bakmak isterim...

teşekkürler.

hiddenman32

Sitedeki lite ile aynı sadece bende flash key ve kitabı var harici olarak. Protonun sitesinden lite versiyonunu çekebilirsin