seffaf isi ile daralan makaron

Başlatan Karamel, 18 Eylül 2014, 14:25:26

Karamel

merhaba. su linkteki http://www.aliexpress.com/item/Wireless-Bluetooth-Module-Slave-DB9-RS232-Serial-4Pin/1600266402.html devrenin uzerini sanirim isi makaronlarinin seffaf olani ile kaplamislar. bunu tahmin ettim. gercektende isi ile daralan makaronmudur resimdeki o plastik?

aspcibertan

Daha kalın oluyor, naylon gibi düşünebilirsiniz. Makaron mantığında kullanan bir ürün göremedim bu şekilde ben. Mat renkleri vardı, şeffafı yok sanırım makaron olarak. Zaten verdiğiniz örnekteki gayet kalın bir ürün.

Karamel

hocam devrelerimizi korumak icin guzel birsey olabilir. tabiki ince boyuttaki devrelerimizi. cok hosuma gitti boyle gorunce.

Maxim

ist karaköyde ısı ile daralan şeffaf makaron satılıyor (çeşitli boylarda)
hatta bende var şimdi üşendim foto çekmeye

aspcibertan

mozkan87

Andromeda

Küçük devreler için mekanik koruma sağlar..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

muhendisbey

Devrelerimde kullanıyorum. Siyah olanların aynısı, daralınca kalınlaşıyor.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

aspcibertan

O zaman denemekte fayda var fakat mat ürünlerde maksimum 120mm çap varken bu kadar çaplı şeffaf bulamadım, 60-70mm bulunuyormuş, denemeye değer sanırım.

muhendisbey

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

sfiber

o ürün makarondur,hatta bana gelen ürünlerden birisinde bunu tam ısıtamamışlar,ben kendim ısıtarak oturtmuştum yerine.

MC_Skywalker

Hemen hemen bir çok rekten ısı ile daralan makaron satılmakta.
klasik siyah, şeffaf, kırmızı ve Sarı/yeşil(topraklama) olanları kullandım.

aspcibertan

muhendisbey, Ebay'den değil, yurtiçi piyasadan tedarik için demiştim; satıcıların çoğunda 60-70mm'e kadar var görünüyor. Gerçi iş görür.

vedo35

Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

muhendisbey

Ebay'den alın diye vermedim linki yanlış anladınız. Bu ebatlarda da olduğunu ancak yurt içinde olmadığını söylemek için verdim.